okulun ilk günü

uzun bir tatil sonrasında eğitim evresine giren her öğrenci ilk günlerde alışma süreci yaşayarak üzerindeki rehaveti atmada zorlanacaktır. ders çalışma ve erken kalkma gibi olaylara adapte olması biraz zaman alacaktır. bu süreci en kısa sürede atlatmak için okulun ilk günü önemli bir yerde bulunmaktadır. okulun ilk günü içerisinde planlamalar yapılmalıdır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
eğitim dönemleri her zaman zorludur. okulun ilk günü genelde herkes tarafından hoş karşılanmasa da zorunlu olarak gerçekleştirilmesi gereken yükümlülükler içermektedir. okulun ilk günü ile beraber kişilerin yeniden düzen ve disiplin içerisine girmeleri durumu söz konusu olduğundan dolayı kimse tarafından istenmemekte olan bir tarihtir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık