Trt 1 Yayın Akışı

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

 • /
 • 4
14 kasım 2022 pazartesi trt 1 yayin akisi. 14.11.2022 trt 1 tv rehberi.
↔↔↔↔↔
14 kasım pazartesi trt 1 yayın akışı! bugün hangi diziler var? trt 1 kanalında bugün neler var?
↔↔↔↔↔

dizi ne zaman? dizi konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri dizi son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi dizi izle

saat : 00:15 - 02:55 (160 dakika) tür : dizi

↔↔↔↔↔

uyanış: büyük selçuklu ne zaman? uyanış: büyük selçuklu konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri uyanış: büyük selçuklu son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi uyanış: büyük selçuklu izle

saat : 02:55 - 05:20 (145 dakika) tür : dizi (tarihi) oyuncular : ekin koç, buğra gülsoy, hatice Şendil, gürkan uygun yönetmen : emre konuk sezon : 1
anadolu’nun kapılarını türklere açan selçuklu hükümdarı sultan alparslan’ın ölümünün ardından tahta geçen melikşah, aynı gün kıpçak hatunu başulu’yu doğum yaparken kaybetmiştir. kıpçak-selçuklu düşmanlığı sebebiyle yeni doğan bebek, devletin geleceğini tehlikeye düşüreceğinden nizamülmülk’e emanet edilmek zorundadır. doğumundan itibaren kaderinin devletle bir yazıldığı, ölene kadar da tek gayesinin devlete hizmet olacağı düsturuyla yetişen sencer, yıllarca aldığı eğitimle idealist bir kahramana dönüşür ve bu kahramanlıklar onu sultan melikşah’ın fedaisi yapar. nizamülmülk’ün en güvendiği adamlarından olan sencer, devleti için tüm zorlu görevleri üstlenmeye hazırdır.
↔↔↔↔↔

benim adım melek ne zaman? benim adım melek konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri benim adım melek son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi benim adım melek izle

saat : 05:20 - 08:45 (205 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : nehir erdoğan, kutsi, rabia soytürk, ulvi kahyaoğlu, Şerif sezer, mustafa mert koç yönetmen : cem akyoldaş
yıllar önce ailesinden koparak berlin’de yaşamaya başlayan melek evli ve üç çocuk annesidir. bir sabah aldığı kötü haberle bütün dünyası alt üst olur. bir yandan çocuklarını bir yandan evliliğini düşünerek zor bir kararın eşiğine gelir. bütün acısına rağmen çocuklarına bir gelecek vermek için yeniden ayağa kalkar. umutla çıktığı yolculukta geçmişin acısıyla yüzleşirken, yeni hayatında onu daha büyük sorunlar beklemektedir.
↔↔↔↔↔

bu toprağın sesi ne zaman? bu toprağın sesi konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri bu toprağın sesi son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi bu toprağın sesi izle

saat : 08:45 - 10:30 (105 dakika) tür : eğlence (eğlence programı)
türkiye'nin farklı tarım bölgelerinin tanıtıldığı programda, tarım hikayeleri ekrana taşınıyıor.
↔↔↔↔↔

c alişan ile hayata gülümse ne zaman? c alişan ile hayata gülümse konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c alişan ile hayata gülümse son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi c alişan ile hayata gülümse izle

saat : 10:30 - 13:15 (165 dakika) tür : eğlence (sabah programı)
alişan ile hayata gülümse programı, alanında uzman isimler, yeşilçam ve sahnelerin birbirinden ünlü isimler ile yurdun dört bir yanından konukları ağırlıyor. programda uzman isimler, sağlıkla ilgili merak edilenleri anlatıyor, önemli noktaların altını çiziyor. yeşilçam'dan ve sahnelerden birbirinden ünlü isimler ile sıcak ve içten söyleşiler de programda izleyiciyle buluşuyor. hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış ilginç hikayeler ekranlara geliyor. ayrıca yurdun dört bir yayınından farklı konu ve konuklar, ünlü şef beyhan budakçı’dan püf noktalarıyla pratik ve lezzetli yemek tarifleri alişan ile hayata gülümse'de yer alıyor.
↔↔↔↔↔

yeşil deniz ne zaman? yeşil deniz konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri yeşil deniz son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi yeşil deniz izle

saat : 13:15 - 15:45 (150 dakika) tür : dizi (komedi) oyuncular : burak serdar Şanal, melis babadağ, mert turak, burak alkaş, ali barkın yönetmen : yahya samancı
1990'lı yıllarda, ege'de yeşilova isimli kasabada yaşayan naif, komik ve büyük hayalleri olan küçük insanların hikâyesi konu alınıyor.
↔↔↔↔↔

kasaba doktoru ne zaman? kasaba doktoru konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri kasaba doktoru son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi kasaba doktoru izle

saat : 15:45 - 19:00 (195 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : ozan akbaba, deniz can aktaş, hazal subaşı, sinan albayrak yönetmen : arda sarıgün sezon : 2
Ömer’in babası yaralı olarak geldiği Özel gümüşok hastanesi’nde vefat eder. Ömer bu vefattan hastaneyi sorumlu tutar ve kendince hesap sormaya kalkar. hakan hoca’nın zamanında müdahalesiyle hayatı değişir. Özellikle de dr. leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır. İlk günlerde leyla’yla yıldızı hiç barışmayan Ömer, günler geçtikçe leyla’nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. fakat leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz. Özel gümüşok hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonra, girdiği bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin ardından, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Özel uluçınar hastanesi’nde bulur. bu hastaneden bir an önce kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, hakan hoca ile kesişecektir.
↔↔↔↔↔

c ana haber ne zaman? c ana haber konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c ana haber son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi c ana haber izle

saat : 19:00 - 19:55 (55 dakika) tür : haber & aktüalite (haber)
gün içinde yaşanan gelişmeler, gündemde yer alan konular izleyicilere aktarılıyor. siyasetten ekonomiye, kültürden sanata türkiye ve dünya gündemine ilişkin önemli gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.
↔↔↔↔↔

İddiaların aksine ne zaman? İddiaların aksine konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri İddiaların aksine son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi İddiaların aksine izle

saat : 19:55 - 20:00 (5 dakika) tür : haber & aktüalite (haber programı)
her gün farklı mecralarda birçok haberle karşılaşıyoruz. peki bu haberler ne kadar doğru? haberlerin doğru mu yoksa çarpıtma mı olduğunu nasıl anlayabiliriz?
↔↔↔↔↔

alparslan: büyük selçuklu ne zaman? alparslan: büyük selçuklu konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri alparslan: büyük selçuklu son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi alparslan: büyük selçuklu izle

saat : 20:00 - 01:45 (345 dakika) tür : dizi (tarihi) oyuncular : barış arduç, Öykü gürman, kayra zabcı, mehmet Özgür yönetmen : sedat İnci sezon : 2
selçuklu sultanı tuğrul bey, veliahtını tayin edeceği gün, bizanslıların türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. anadolu’ya sefer emri verir. sefere giden selçuklu meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. saldırının izleri alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür.
↔↔↔↔↔
trt 1 yayın akışı, televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.bugün trt 1 kanalinda hangi programlar var? - trt 1 yayın akışı

tv yayın akışı: trt 1 kanalinda ne var?

trt 1 yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an ne var?trt 1 yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta trt 1 tv de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? trt 1 akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

trt 1 kanalinda dün ne vardı

trt 1 kanalinda bugün ne var
trt 1 kanalinda yarın ne var

trt 1 kanalinda bu hafta ne varayrıca, trt 1 tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının trt 1 deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.


en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı. televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle

trt 1 yayın akışı, trt 1 televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.
ayrıca,trt 1 tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, trt 1 dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının trt 1deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.

bugün trt 1'de hangi programlar var? - trt 1 yayın akışı
tv yayın akışı: bugün tv’de ne var?
trt 1 yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an trt 1 ne var?
trt 1 yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an trt 1 ne var?

trt 1 yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta trt 1'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? trt 1 akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
trt 1'de dün ne vardı
trt 1'de bugün ne var
trt 1'de yarın ne var
trt 1'de bu hafta ne var

en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak?
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı.televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri. bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle

  Youtube Video Sonuçları

  Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


 • 0
 • 0
24 ocak 2020 cuma günü payitaht abdulhamit dizisinin tek parça youtube kanalında izleyiciyle buluşuyor. dizi bu hafta yine heyecanlı bir bölüm ile karşımıza geldi. saraydaki akıl oyunları haremdeki çekişmeler ve abdülhamid'e karşı yapılan sinsi planlar yine bu hafta bizleri ekrana kilitledi. abdülhamid'in üstün zekası bütün oyunları deşifre etme de gerçekçiliğin korudu.
 • 0
 • 0
diriliş osman ve payitaht abdulhamit dizilerine bayılıyorum.. bunların müüdavimiyim..harika ötesi yapıtlar
 • 0
 • 0
trt inanılmaz kaliteli yapımlar ve inanılmaz güzel diziler yapmakta son dönemde. bu yüzden çok sevdiğim bir kanal olmaya başladı
 • 0
 • 0
atv yayin akisi çok iyi çok memnun kaldim herkese tavsiye ederim bir çok yerden daha iyi yayin hizmeti veriyor yapan herkesin eline sağlik
 • 0
 • 0
trt iyi işler yapıyor devamınında geleceğini düşünüyorum
 • 0
 • 0
şuan dahi trt1 i izliyorum. acil çağrı programi ne kadar ilgi çekici. günümüz olaylarının acil 112 ye yansıyan kısımları. kalp krizi, panik atak, intihar vakalarında 112 sağlık çalışanlarımızın büyük bir sogukkanlilikla yönlendirmelerini ele alan bu güzel program benden tam not aldı.
 • 0
 • 0
belgeselleri ne bayılıyorum özellikle de dizilerini çok seviyorum en sevdiğim favori dizilerin ise büyük selçuklu alparslan ve teşkilat ha bide mahsumlar apartmanı çok kaliteli diziler bu kanalda gonuldagi daha sayamayacagim bir çok dizi
 • 0
 • 0
sabah alişan abiyle başlaması çok keyif verici oluyor , ara sıra böyle eski türk dizilerini yayın akışına koymalarıda aşırı iyi oluyor , 112 acil ise vazgeçilmezimiz aile izliyoruz .
 • 0
 • 0
tr1 e bayılıyorum ya özellikle sabah programlarına hep takılıyorum çok iyi iş yapıyorlar ben de takip etmekten keyif alıyorum yayın akışını da neredeyse ezberlicem bu gidişle artık bakmıyorum bile...
 • 0
 • 0
trt1 herzaman takip ediyorum dizilerini de mesela alparslan büyük selçuklu barbaroslar ve gönül dağı favori dizilerin program olarak da alişani hiç kaçırıyorum kısacasi her şekilde izlediğim kanal
 • 0
 • 0
bugün aacaba trt 1 de ne var benim tarafından en çok sevilen bir kanal olan trt 1 yayın akışı paylaşılmış. ayıca programlarla ilgili detaylı ilgi çekici bilgiler mevcut media sözlükte çalışanlara emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
 • 0
 • 0
trt1 yayın akıslarını takipte kaldığım yer her gün düzenli yayınları yayınlıyorsunuz. cok basarılı bie site. trt 1 yayın akısları hep dolu dolu kaliteli diziler kaliteli oyuncular. mükemmel seyir keyfi
 • 0
 • 0
ailemizin yıllar yılı vazgeçilmez kanalı trt1'de takip ettiğim birçok program var. 3'te 3, gönül dağı, özellikle akşama doğru seksenler'i izlemekten keyif alıyorum. pelin çift'le gündem ötesi bem haber kaynağım.
 • 0
 • 0
trt1 yayın akıslarını hep takipte kaldığım yer her gün düzenli yayınları yayınlıyor . çok basarılı bie site. trt 1 yayın akısları hep dolu dolu kaliteli diziler kaliteli oyuncular. mükemmel seyir keyfi tebrikler başarılar dilerim
 • 0
 • 0
yılların kanalı trt1 kaliteli diziler kaliteli programları var hep hele cumartesi günleri yayınlanan gönül dağı dizisi favorim tek geçerim birde seksenler tabi komedi gülmek için birebir sabahların vazgeçilmezide alişan tabi
 • 0
 • 0
trt1 yayın akışını bu siteden takip ediyorum izledigim filmler burda ve akışlar oldukça kaliteli ve kolay bir sekilde izliyorum artık. tv de degilde burdan izlemek daha zevkli oluyor
 • 0
 • 0
trt kendini aştı, bütün dizileri reytinglerde hep başta. severek tüm dizileri izlemeye çalışıyorum. kaçırdıklarımı daha sonra izliyorum. teşekkürler
 • 0
 • 0
aslan ailem ne zaman? aslan ailem konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri aslan ailem son bölüm özeti.
 • 0
 • 0
barbaroslar dizisi trt 1’de yeni bölümleri ile her hafta perşembe akşamı izleyici ile buluşuyor. trt 1’in sevilen dizisi barbaroslar en son 15. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. normalde 16. bölümü ile izleyiciyle buluşacak olan diziyi yakın akışında göremeyenler barbaroslar’ın bu akşam neden olmadığını ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.megerse ara tatil oldugu icin yayinlanmamis.tekrar devami gelecek.
 • 0
 • 0
 • /
 • 4

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık