Star Tv Yayın Akışı

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

 • /
 • 2
23 ocak 2022 pazar star tv yayin akisi. 23.01.2022 star tv tv rehberi.
↔↔↔↔↔
23 ocak pazar star tv yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?
↔↔↔↔↔

annemizi saklarken ne zaman? annemizi saklarken konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri annemizi saklarken son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar annemizi saklarken izle

saat : 02:30 - 04:45 (135 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : kutsi, hande doğandemir, yeşim ceren bozoğlu, hatice aslan yönetmen : barış yöş sezon : 1
geçmişindeki ağır travmalara rağmen, inadına hayat dolu bir kadın olan handan, en büyük hayali daha rahat bir hayata kavuşmak olan, üç çocuklu genç bir annedir. handan, hayallerine kavuşmasının tek yolunun doğru bir evlilik yapmaktan geçtiğine inanır. bu yolda en büyün engeli ise, zengin koca adaylarının gözünü korkutan çocuklarıdır. Üç çocukla servet avcısı olmaktan umudunu kesen handan’ın hayatı, yolunun dündar ve zerrin demir çiftiyle kesişmesiyle değişir.
↔↔↔↔↔

söz ne zaman? söz konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri söz son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar söz izle

saat : 04:45 - 06:00 (75 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : tolga sarıtaş, mehmet Özgür, aybüke pusat, meriç aral, timur acar yönetmen : yağız alp akaydın
İstanbul'da yaşanan bir terör saldırısı sonucu onlarca insan hayatını kaybeder. olayın ardından kıdemli Üsteğmen yavuz karasu'nun hayatı bir yeni bir akışa sürüklenir. saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırır. bunun üzerine örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel kuvvetler komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir. tim komutanı olan kıdemli Üsteğmen yavuz karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. yolları vatan sevgisinde birleşen tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.
↔↔↔↔↔

pulsar ne zaman? pulsar konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri pulsar son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar pulsar izle

saat : 06:00 - 08:45 (165 dakika) tür : dizi (komedi) oyuncular : buket dereoğlu, kayra Şenocak, ayberk koşar, ecem uzun yönetmen : mustafa yaşar
Çağlar ve ailesi İstanbul'a gelince kendini yalnız hissetmeye başlar ve bir anda karşısına bir köpek çıkar. Çağlar onu çok sever. evine almak ister. bir gece köpek eve girdiğinde Çağlar köpeğin ne isim vereceğini düşünür. bu arada önünde bir defter vardır. ansızın bir rüzgarla pulsar ismi çıkıverir karşısına. köpeğin yeni ismi pulsar olur. ailesi ilk önce köpeğe karşı çıkar. fakat daha sonra kahramanlıklarından dolayı pulsar eve alınır. macera devam eder...
↔↔↔↔↔

Çizgi film kuşağı ne zaman? Çizgi film kuşağı konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri Çizgi film kuşağı son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar Çizgi film kuşağı izle

saat : 08:45 - 09:15 (30 dakika) tür : dizi (Çizgi film)

↔↔↔↔↔

bir demet tiyatro ne zaman? bir demet tiyatro konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri bir demet tiyatro son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar bir demet tiyatro izle

saat : 09:15 - 11:00 (105 dakika) tür : eğlence (tiyatro) oyuncular : yılmaz erdoğan, demet akbağ
mükremin Çıtır annesi, babası, ablası, eniştesi ile aynı evde oturur. mükremin, ilerleyen yaşına rağmen hâlâ bir baltaya sap olamamıştır. olaylar genelde mükremin'in ve arkadaşı tirbüşon'un etrafında gelişir. diğer karakterlerden bazıları ise şunlardır: mücver abla, feriştah, asuman, füreyya...
↔↔↔↔↔

tülin Şahin ile moda ne zaman? tülin Şahin ile moda konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri tülin Şahin ile moda son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar tülin Şahin ile moda izle

saat : 11:00 - 12:00 (60 dakika) tür : yaşam & hobi (moda programı)
tülin Şahin ile moda'da bu hafta: bir ayakkabı fabrikasına giren tülin’in, tüm aşamalarını elleriyle yaptığı ışıl ışıl bir ayakkabı hikayesi! moda ve sinema tarihine damgasını vuran ikonik film kıyafetlerini mercek altına aldığımız nostaljik bir yolculuğa çıkıyoruz. efsana model heidi klum nasıl şarkıcı oldu? anne adayı süper modelin hamilelik döneminde uyguladığı güzel anne makyajı... hollywood’un yakışıklı aktörlerinden, yeni çağın erkek modası! 48 yaşına giren süper modelin yıllara meydan okuyan güzelliğinin sırrı ne? moda dünyası koca yürekli moda ikonuna ağlıyor...
↔↔↔↔↔

vahe ile evdeki mutluluk ne zaman? vahe ile evdeki mutluluk konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri vahe ile evdeki mutluluk son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar vahe ile evdeki mutluluk izle

saat : 12:00 - 14:00 (120 dakika) tür : yaşam & hobi (ev & dekorasyon)
türkiye'yi karış karış gezen vahe kılıçarslan'ın bu haftaki durağı; İzmir... İzmir'e ait yöresel lezzetlerin ekrana geldiği programda vahe ve ekibi, ayşe hanım’ın evine konuk olarak ailenin evini dekore ediyor. aynı zamanda, İzmir’e ait tarihi ve kültürel özellikler de ekrana gelecek. hepsi ve daha fazlası bu hafta vahe ile evdeki mutluluk'ta...
↔↔↔↔↔

tom sawyer ve huckleberry finn ne zaman? tom sawyer ve huckleberry finn konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri tom sawyer ve huckleberry finn son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar tom sawyer ve huckleberry finn izle

saat : 14:00 - 15:45 (105 dakika) tür : sinema

↔↔↔↔↔

kaderimin oyunu ne zaman? kaderimin oyunu konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri kaderimin oyunu son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar kaderimin oyunu izle

saat : 15:45 - 18:45 (180 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : Öykü karayel, akın akınözü, sarp apak, meriç aral yönetmen : emre kabakuşak sezon : 1
genç yaşında iki çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan asiye’nin hayatı, bir gün başlarına gelen felaketle altüst olur. amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan asiye, yolda hiç tanımadığı halde kendilerine yardım eden, uzun yıllar sonra rusya’dan İstanbul’a dönmekte olan mahir’le tanışır. mahir sayesinde, demirhan konağına sığınacak olan asiye ve çocukları için bu bir kurtuluş değil, kaderin kötü bir oyunudur.
↔↔↔↔↔

c star haber ne zaman? c star haber konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c star haber son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar c star haber izle

saat : 18:45 - 20:00 (75 dakika) tür : haber & aktüalite (haber)
star haber'de türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler ekranlara taşınıyor, gündemdeki olayların analizi yapılıyor.
↔↔↔↔↔

İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) ne zaman? İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) izle

saat : 20:00 - 22:30 (150 dakika) tür : sinema (aksiyon,macera,animasyon) oyuncular : craig t. nelson, holly hunter, sarah vowell yönetmen : brad bird
İlk filmdeki olayların ardından halkın güvenini kaybeden süper kahramanların imajını düzeltmek için helen, yani lastik kız seçilmiştir. lastik kız şehri kötü güçlerden korurken, bob (bay İnanılmaz) evdeki çocuklarla ilgilenme görevini üstlenmiştir. violet ve dash'in yanında yeni doğmuş jack-jack'in yeni fark ettikleri ve henüz kontrol edemedikleri güçleri, işini iyice zor bir hale getirmiştir. ancak ekran köleci (screenslaver) adında yeni ve zorlu bir düşmanın ortaya çıkışı, lastik kız ile birlikte ailenin diğer üyeleri ve frozone'un hep birlikte yeni rakibe karşı savaşmalarını gerektirir.
↔↔↔↔↔

İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) ne zaman? İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) son bölüm özeti.

23 ocak 2022 pazar İnanılmaz aile 2 (ıncredibles 2) izle

saat : 22:30 - 00:45 (135 dakika) tür : sinema (aksiyon,macera,animasyon) oyuncular : craig t. nelson, holly hunter, sarah vowell yönetmen : brad bird
İlk filmdeki olayların ardından halkın güvenini kaybeden süper kahramanların imajını düzeltmek için helen, yani lastik kız seçilmiştir. lastik kız şehri kötü güçlerden korurken, bob (bay İnanılmaz) evdeki çocuklarla ilgilenme görevini üstlenmiştir. violet ve dash'in yanında yeni doğmuş jack-jack'in yeni fark ettikleri ve henüz kontrol edemedikleri güçleri, işini iyice zor bir hale getirmiştir. ancak ekran köleci (screenslaver) adında yeni ve zorlu bir düşmanın ortaya çıkışı, lastik kız ile birlikte ailenin diğer üyeleri ve frozone'un hep birlikte yeni rakibe karşı savaşmalarını gerektirir.
↔↔↔↔↔
star tv yayın akışı, televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.bugün star tv kanalinda hangi programlar var? - star tv yayın akışı

tv yayın akışı: star tv kanalinda ne var?

star tv yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an ne var?star tv yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta star tv tv de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? star tv akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

star tv kanalinda dün ne vardı

star tv kanalinda bugün ne var
star tv kanalinda yarın ne var

star tv kanalinda bu hafta ne varayrıca, star tv tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının star tv deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.


en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı. televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle

star tv yayın akışı, star tv televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.
ayrıca, star tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, star tv dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili star tv programlarının star tv deki dizi ve filmlerinin yeni bölüm izleyebilirsiniz.
star tv yayın akışı
star tv bugün ne var?
star tv de bugün hangi programlar var?
star tv yayın akışı öğrenme
star tv yayın akışı haftalık günlük
televizyon yayın akışı.
star tv yayın akışı pazartesi salı çarşamba perşembe cuma cumartesi pazar

en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı.televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri. bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle

star tv yayın akışı

türkiye'nin önde gelen kanallarından bir tanesi olan star tv, 1 mart 1989 yılında, ahmet özal ve cem uzan ile birlikte kurulmuştur. fakat aralarındaki anlaşmazlıklar en son birbirleri ile yollarını ayırmaya kadar gitmiştir. 26 eylül 2005 senesinde kanal d'nin de sahibi olan doğan medya grubu ihale ile star tv'yi almıştır. bununla birlikte kanal d'deki bazı diziler star tv'ye aktarılmıştır. ardından 17 ekim 2011'de star tv, doğuş yayın grubuna satılmıştır ve günümüzde de devam etmektedir.
bugün star tv'de hangi programlar var? - star tv yayın akışı
tv yayın akışı: bugün tv’de ne var?
star tv yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an star tv ne var?
star tv yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an star tv ne var?

star tv yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta star tv'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? star tv akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
star tv'de dün ne vardı
star tv'de bugün ne var
star tv'de yarın ne var
star tv'de bu hafta ne var

star tv, türkiye'nin ilk özel televizyon kanalıdır. bu ulusal kanal, dizileri başta olmak üzere güncel magazin haberleri ve gündemden haberleri bizlere sunuyor. ayrıca şampiyonlar ligi maçları ve çeşitli programları ile de öne çıkmaktadır. her çeşit yaşta insanı ekran başına toplayarak izleyebilecekleri programların olduğu bir televizyon kanalıdır.

1989 yılında özal holding ile çalışmaya başlamış olan star tv, çektiği dizi, haber ve benzeri programlarla üstün başarılar elde etmiştir. günümüzde çalışmalarına doğuş yayın grubu ile devam etmekte olan start tv, 2014 yılından bugüne olan süre boyunca genel müdürü ömer özgüner'dir.

star tv, günün erken saatlerinde yayın akışına mesut yar ile bugün haber programıyla başlıyor. bizlere güne başlamadan gündem hakkında haberlerini sunan mesut yar, yalın bir anlatım ile oldukça açıklayıcı haberleri yayınlamaya devam ediyor.
saatler 09:30'u gösterdiğinde sevdim seni bir kere dizisi ekranlarımıza geliyor. dizinin tekrarı hafta içi her gün saat 09:30'da star tv'de yayınlanıyor.

hemen ardından kiralık aşk dizisinin tekrar bölümleri yayın akışına dahil oluyor. bir zamanların en popüler aşk dizisi olan kiralık aşk, izleyici kitlesinde oldukça önemli bir konuma sahip.

saat 13:30'da erkenci kuş televizyon dizisinin tekrar bölümü yayın akışına dahil oluyor. yaz aylarında ekranlarda ilk kez yayınlanan erkenci kuş, hem aşk hemde eğlence konularını işleyerek bizleri ekran başına kitlemeyi hala başarıyor.

saat 16:30'da en güzel bölüm televizyon programı ekranlarımıza geliyor. star tv’nin birbirinden sağlam dizileri ve yayınlanan programlarından son dakika bilgileri, dizilerin sabırsızlıkla beklediğiniz yeni bölümlerini izleyici kitlesini neler beklediği ekrana geliyor.

en güzel bölüm televizyon programında, dizi setlerinde ki oyuncuların röportaj vererek, star tv'nin ekran yüzlerinden özel haberler ile ünlü isimlerin sosyal medya paylaşımlarına yer veriliyor.

akşam saatlerine geldiğimizde saat 18:45'te yayın akışına star haber dahil olmaktadır. nazlı çelik'in sunduğu star haber, hafta içi her gün tüm türkiye'yi gündem hakkında bilgilendirerek fayda sağlıyor.

star haber'in hemen ardından saat 20:00'da star tv yayın akışında, dizi ve filmlere yer veriliyor. star tv, yayınlamış olduğu dizi ve filmler sayesinde seyircileri ekran başına toplamayı her gün başarıyor. yayın hayatının her noktasına kalite ve profesyonelliğe önem veren star tv, uzman kadrosu ile birlikte reytinglerini yüksek tutmayı başarıyor.

gecenin ilerleyen saatlerinde tüm günün yorgunluğunu unutturacak dizi ve filmler bizlere evimizde eşlik ediyor.

her dönem yeni diziler yayınlayan ve bize yeni oyuncular tanıtan star tv, haber bülteninde de büyük rol oynuyor.

her akşam saat 19:00 da başlayan, türkiye'nin en çok izlenmeye sahip olan haber bültenlerinden biri olan star tv ana haber bülteni, türkiye'nin en iyi haber spikeri nazlı çelik ile daha güçlü bir haber sunumu anlayışına sahiptir.

eğer moda meraklısıysanız tülin şahin ile moda izlemenizde oldukça büyük fayda var. her cumartesi saat 12:00' da başlayan bu televizyon programı, izleyicilere moda hakkında her türlü bilgiyi vererek,star tv televizyon yayında büyük rol oynamaktadır.

cumartesi ve pazar günleri saat 10:00'da başlayan "burcu ile hafta sonu" programı, her hafta farklı uzmanları konuk ederek sağlığınızla ile ilgili tüm sorulara cevap vermektedir. bizleri bilgilendirmeyi hedefleyen burcu ile hafta sonu televizyon programı, hafta sonu dahi bile bizleri yalnız bırakmıyor.

daha erken yayın akışı saatlerinde ise 07:00'da başlayan "mesut yar ile bugün" sizlere güncel haberler ve bilgiler vermeyi amaçlıyor.

pazar günü saat 11.00'da ise "vahe ile evdeki mutluluk" programında ise farklı ve güzel yerler gezilir, ve dekorasyonlarla ilgili tüyolar verilir. özellikle ev hanımlarının oldukça dikkatini çeken bu program izleyici kitlesini korumaya devam ediyor.

en çok dizileri ile gündeme gelen star tv, şuan sefirin kızı, babil ve güvercin dizisi ile sesini duyuruyor.

bununla birlikte 9 eylül 2019'da başlayan günlük dizi olan "sevdim seni bir kere" dizisi de yeni bölümleriyle hafta içi her gün sizlerle birlike olmaktadır.

pazartesi günü 20.00'da özet bölümü ile başlayan "sefirin kızı" dizisi, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile seyircilerini büyülemekte. dizi, ilk bölümünden itibaren milyonların dikkatini çekmekte ve seyircilerde merak uyandırmaya devam ediyor.

show tv'den star tv'ye geçen eski dizilerden "muhteşem yüzyıl" , gerek konusuyla, gerekse oyuncularıyla ve oyuncu performanslarıyla dönemin en iyi dizilerinden biridir ve çeşitli ödüller almıştır.

bunun beraberinde "medcezir", başrolünde serenay sarıkaya ve çağatay ulusoy olmak üzere başarılı oyuncularıyla döneminin en popüler dizilerinden birisi olarak milyonların sevgisini kazanmıştır ve çeşitli ödüller almıştır.

yönetmenliğini ilk olarak metin balekoğlu'nun üstlenip şenol sönmez ile devam eden kiralık aşk dizisi de bu dizilerden biridir. yaz dizisi olarak da bilinen kiralık aşk dizisi, içeriğinde yeni oyuncular barındırmıştır ve birden fazla ödüller almıştır.

star tv'nin ilk yıllarından bir tanıtım

sevgi erol
sunucuların sesi tanidik geldi yüzlerini taniyamadim

2010lar
1990da bu kalitedeyse şimdi muhtemelen 32k yayın yapıyorlardır

yalan yok
liselileri geçtim uniler bile bilmez ????

oguzcagri
star1 den önce magic box yokmuydu

oğuzhan moroğlu
keşke trt hala tek kanal olarak kalsaydı

adem akgün
bu iki osurukçuyu az dinlemedık.ne günlerdı be o günler...

ufka dair
*o gun bu gündür ne ahlak kaldı ne namus*

yacw
cem uzan'ı özlüyoruz ilklerina damı vizyon sahibiydi

neşeli enginar
star'dan sonra birde alt kanali teleon vardi. on geliyor diye aylardir reklam yapiyorlardi a.k :)

birgarip yolcu
evet star tv ile rengarenk bir dünya geldi evlemize allah belanızı versin öncülük ettiğiniz için.fuhuş un aşk olarak tanıtıldığı diziler filimler allah a apacık isyan edilen programlar.karı satılan programlar vb. bunları evlerimize kadar soktuğunuz için allah belanızı versin.

hamza karakan
yillar sonraa basbakanin yakinlarina peşkeş cekilecek olan kanal

thewellwisherrr
ne kadar kapalı giyinmişler :d şimdiki tv lere bak bide dekoltesiz reklam yok


doğukan çetin
trt türkçesi mi????

doğukan çetin
doğru, hd 2004'te çıkarıldı. ama piyasaya sürülmesi epey bir zaman almıştı.

oxygala
müge oruçkaptan yahu güngor bayrak nereden çıktı :d

murat kuşbay
bu videoyu ders içerisinde izlemek de varmış...

hilal sahin
kirmizili gulgun feyman digeri gungor bayrak

yavsaksavar
aq dunuz tvnin

hakan kara
jülide ateş mi bu soldaki?

ynsnsrn
15 senede geldiğiniz nokta behzat ç aq

sanane baaa
ulan ne güzel kanallar vardı bu piç lig tv ve d-smart nerden çıkdı mk ben onların

kagan k
90lı yıllarda 16:9 hd yayın formatı mı bekliyodun kardeş :d

murat aygün
dimi?

apostr
16:9 formatında mı çekim yapıyorlarmış ??

templiyer my
gülgün feyman türkçeyi en güzel kullanan en eski spikerlerlerden biri trt spikerleri genel olarak öyle sanki programlanmış gibiler.

çetin bora yıldız
@bahadir07 gülgûn feyman soldaki diğerini bilmiyorum. yıllarca haber bültenini sundu. nefis türkçesi ve ses tonuyla haber izlemek çok keyifliydi.


gömülü mühendis
çok profesyoneller ve işlerini gerçekten ses tonlarıyla ciddiye aldıkları belli....şimdi ise böyle profesyonel spikerler bulmak imkansız...

mehmed paşa
@ımloving80s gecmis derken hangi tarihi kast ediyorsun?

mahir kılıçoğlu
@duygu2907 keşke sizde yazdığımı anlamaya çalışsaydınız. beni tanımanıza bile gerek yok. gülgün feyman'ın düştüğü duruma üzüldüğümü belirttim sadece. onu o gün manşetlere taşıyıp toplumun bir kesimini karalayanlar bu hanfendiyi kullanıp kullanıp attılar bir kenara. ön yargılıydı dedim o günden önce de toplumun bir kesimine karşı hep aynı pencereden baktı. ne mehmet ali birand, ne ali kırca karşı taraf ne diyormuş demedi; hatta reha muhtar kadar bile olamadı....

gonca_uk
star ilk ozel tv kanaliymis ama simdi de hic tutulmayan bir kanal! ne yazikki!!!

tvcookiemonster
merhaba
-merhaba :)
ozaman rap kültürü hakimmiş baksanıza herşey bol kesin falan :p

istanbulluyum34
ekledigin bir sürü klasik video görüntüsünden dolayí tesekkür ediyorum!!!

mehmet akif uysal
en büyük kanal trt

trakyali cocuk
haklisin. gittikce gavurlasiyoruz.

phenike
soldaki gülgün feyman galiba ne kadar da genç.

hayseninusername
kardeşim bizim ülkemizde gülmek de ayıp hatta fazlası bela getirir.o ayıp bu yasak....sıkışıp kalmışız..niye kendimizi bir cendereye sıkıştırmışız anlamam...ama sıkıştıra sıkıştıra patlıyor artık yavaş yavaş..cinayetler,tecavüzler,hırsızlıklar vs vs...

cemsentin
o kanalı ahmet özal kurdu. sonra cem uzan'ın eline geçti. bu kanalın adı bir ara inter star olmuştu.

disorderoftheorder
ahhh ne güzel yaa.. :)
o zamanlarda doğmuş ve bunları görmüş birisi olmasam dahi izlediğimde pek hoşuma gidiyor .. =) ben star'ın s'sinin mavi renkli olduğu zamanları hatırlıyorum sadece xd
bir de , bunlar nasıl kaydedilmiş acaba ? yani o vakitlerde bilgisayarlarda tv kartları ve kayıt filan var mıydı kii..

jegbendusen
ya bu yorumunu okuyunca bir gulme tuttu beni sorma:=))) butun isimleri de biliyon:=)))

tolga tuzun
ilk ciktiginda bunun adi star degildi ki "magic box" ti....

mahir kılıçoğlu
gülgün feyman olacak... garibim sincan'da tokatı yiyince bir daha kendine gelemedi.

keşke sunucu kapasitesi kadar bilgisi olsa, önyargılarının peşine düşmese...

altanca
harika turkce konusularmis ama ya,
su aksagana bak,
bravo ya,
bide simdiki televizyon diline bak:(

serserikursun
daha bayanlarin yari ciplak halde tv kanallarinda heryerini gösteremdigi zamanlar

besıktason
ne günlerdi be o gün başka bir dünyada yaşamaya başlamıştık şimdiki nesil pek anlamaz çünkü biz siyah beyazdan renkliye devlet tv sinden özele geçilen yılları gördük ve küçüktük ama meraklıydık stra 1 derken teleonlar show tv ler geldi bizde kendimizden geçiyor duk vay anasını keşke imkanım olsada o günleri bi daha yaşasak...

hamburgan
bak ne güzel kültürünü iyi yansitan bir zamanmis özledim wallah

feyez
gülgün feyman'ı star yıprattı abi bir de her haberden sonra enhin ardıç yorum yapardı her programda solculara sataşırdı... babam da küfrede küfrede izlerdi ne günlerdi bea.

baramaz
ne müjde ama... o gün bugündür maçları anca parayı veren izeleyebiliyor.

isalpha
gülgünün genç kızlık zamanlarıymış, vay be

jerkemre
kırmızılı müge oruçkaptan.

harry callahan
müge oruçkaptan her daim favorimdi. gelmiş geçmiş en güzel spiker. bu görüntüler 1990 yılından.

poscotathar
çok hoş bir nostalji olmuş.. ekleyen arkadaşa teşekkürler :)

cagdasmi
baştaki animasyon commadore64 oyunlarına benziyor.

noisywan
yanindaki yesilli de muge oruckaptan

burhan işler
bende bir starım

gihot
ve star 1 de cok heyecanlı bir olay.
ne o?
futbol

puauhhauuhauhauhauh

timur yeni
hey gidi günler hey

alper ktrci
pazar günleri yayınlanan parliament siname gecesinde3 harika filmler olurdu.

ertan gedik
nostalji oldu valla.güzel paylaşım

jerkemre
gülgün feyman ne kadar gençmiş ya..

nuke
star star star 1!!! bilen bilir ...

reonox
o zaten

firstname lastname
gulgun feyman degil mi o soldaki ?

hfm software
vay arkadaş cocuklugunu bu müzikte arayan kac kisi varmisiz....

aliulvi akdeniz
star televizyonunun kendi arşivlerinde var mıdır bu programlar?

lord nosferatu
la romana erotik diziydi.

lord nosferatu
sabah 5.45 falandı. okula daha satler var. ben kalkıp tv yi açıp buna denk geldim. o kış sabahı o müzik aklıma kazındı... hala dün gibi aklımda.

syt akk
alparslan bey bunun bi de 92 93 senesinin olanida var yanilmiyorsam acaba oda varmi sizde

syt akk
en sonunda buldum kücüklükten beri hep aklimda kalmisti

şaban bayar
belliki 90 lar türk tv tarihine damga vurmuş...size bizi bu zamanlarda yolculuk yaptırdığınız için teşekkür ederim...alparslan bey...

***gangaster***
lan aradım buldum sonunda bee....çocukken geceden sonra sabaha yakın saatlerdi unutmuyorum çok hayal kuruyodum bu müzikte...o eski yıllara gitmek istiyorum ulaannnn :((((((

_
good old laik days.

özgür yolcu
youtube açıldığı günden beri nezaman yüklenecek diye merak ettiğim müzik

ediz
bu videoyu zamanında kaydedip bugünlere kadar saklayan ve bizlere sunan güzel insan alpaslan bey'e sonsuz sevgiler ve teşekkürler.. kafamın içinde duvardan duvara gezen melodi buydu yıllardır.. yazacak 10 paragraf duygu var içimde ama sıkar insanları..

serhat k
abi olaya bak yaaa. ????????????

cem şentürk
müziğin ismi ne bir de bunun gibi kanal d nin böyle enstrümantal müziği vardı onu da buşsak

sedat sedat
ben muhlıs bey karkalarlayn kalkıb cızgi flim .izlerdim.bu melodi en iyisi

emrahtsu
teleon kanalınınkinide bulursanız

sedat sedat
iş...siyaset..arap..pkk..sorunu azdı..sabah çizgi.f..beklerdik..ve son modeldik

cj slm
izlerken alir gotururdu bi yerlere hipnoz gibi. bu yayin akislarinin bende ayri bi yeri var. yillardir bu melodi zihnimde dolanir hala.artik o ani nasil onemli kaydetmişsem hafizama unutamiyorum. ilk ozel tv ,24 saat yayin, mutlu olmak bu kadar basit miydi ya o yillarda?

aycicek arkan
sabah akisi mi bu akşam mi

edizufuk
teşekkürler alpaslan abi, yıllardır arayıp bulamıyorduk.

mikandokken
şu şarkı çocukluğumda aklıma mıhlanmıştı resmen; alparslan bey türk internet tarihine geçtiniz tebrik ederim...

sedat sedat
alpaslan abiye ülkede 1 dakka saygı duruşu gerekir

sarıkırmızı arşiv
ozamanlar her akşam her kanalda bir kemal sunal filmi yayınlanırdı,bizde hiç bıkmadan izlerdik bu gelenek 90ların sonuna kadar devam etti,sinema sinemada değil televizyonda izlenmeye başlandığı günlerdi,internet hatta bilgisayarlar daha hayatımıza girmemişti ama güzel bir televizyon dünyamız vardı şimdiki gibi uyduruk diziler değil ya film olur eğlence programı olurdu,birde gece keyfi programını kaçırmayan abilerimiz vardı,güzel günlerdi ama mazi oldu.

ilyas hacıömeroğlu
mike and the mechanics - leaving years dinledikçe akla gelen müziktir.

symphonyno7mvt2
bunun sadece mavi arka planli ve biraz daha yavas olani yillardir araniyor.

flamencodiablo
vay be 15 sene aradım, sonunda buldum, inanılmaz.

askn svncr
eline sağlık . tekila ve bonetti yav

inter star
magnum tv emde

jenerik,reklam, tanıtım vesaire
star tv (interstar) 90'lı yıllarda 24 saat yayın yapıyor mu?

1992eylul
bunun bir de 2002 olanı var mı?

levisk1210
köftehorlar 3 baya güzel filme benziyor keske dvd si olsa :)

alican kırma
çalan şarkının ismini bilen var mı?

videomuz <strong>90'lı yıllar tv nostalji eski tv arşiv, nostalji doksanlı yıllar, star tv yayın akışı ve haberler, 10 mart 1992-, star tv nostalji yayın akışı, star tv haberler nostalji, nostalji haberler star tv, yayın akşı star tv, nostalji yayın akışı star tv, nostalji eski haberler star tv</strong> ile ilgilidir.

star tv yayın akışı ve haberler

<center><iframe frameborder="0" height="335" scrolling="no" src="https://www.youtube.com/embed/jwl2o_i23a4" width="600"></iframe></center>

<p style="text-align:center"><strong><span style="color:#000000"><span style="font-size:18px">bu videoya yapılan yorumlar</span></span>


hc force
doğumuma daha 12 gün varmış ????

ejderhalar lordu
akşama yine kemal sunal varmış ????

kayarock58
ya bu trt nin kış günlerini gösteren özel bölgeleri yayın akışı vardı ne kadar huzur doluydu aradım bulamadım

murat karaman ketenci
hükümet muhalif...medya muhalif...

uçan tekme
ya arkadaş melis sökmen'in star 1 için yaptığı şarkı vardı star1le diye nakaratı olan..bir türlü bulamadım gitti yıllardır ararım bulamadım.

kültür kulübü
erzincan depremi olduğu gece karancılar diye bir korku filmi vardı onu izliyordum alt yazı olarak geçmişti annemi uyandırıp deprem olmuş demiştim 27 yıl geçmiş aradan vaybe.

aliulvi akdeniz
bu 21. cadde polisiye dizisi miydi?

eto samuel
????????

dexter morgan
hocam acaba "sürpriz akraba" "perfect strangers-muhteşem ikili"yle aynı dizi mi ve kayıtları sizde varsa paylaşabilir misiniz ?

tuva tuva
1990 yılında betamax kasete ninja kaplumbağaları ve taş devrini kaydetmiştim.bir ara upload ederim.

aslan yurek38
ramazanın kışa denk geldiği yıllar iftar sati diyor :( ah yıllarım ahhh

oldschool türkçe rap
erzincan depreminin olduğu gün bu arada

gurkan ıyem
otostopçu adlı dizi vardı, o da güzeldi.

adem yrmz
13 mart cuma o akşama ait başka haber varmı erzincan deprem habsrleri

hukuk2004
erzincan depreminin olduğu akşam :(( hatırlıyorum; deprem olunca bu yayın akışı değişmişti.
ellerinize sağlık üstat.
sizden bir ricam olacak: 1991 ağustos-eylül ayında star 1'de yayınlanan bir yeni yayın dönemi tanıtım bandı vardı. "seks yalanları", "cassandra geçidi" gibi filmlerin sahneleri dönüyordu. çok da güzel bir müzik eşliğinde... paylaşabilir misiniz mevcutsa?

emel bur
reklam kuşakları gelsin lütfen cok tesekkur ederiz bu guzel arsiv icin

erkan kılıç
tam yazacaktım acaba 10 mart salı günü müydü diye? sonra windows un takvimine baktım 92 ye kadar gidiyor geri.10 mart 1992 salı günü çıktı.bilinçaltımda kalmış herhal.yayın akışında akşam üzeri 21. cadde dizisini gördüm,salı günü olduğunu anımsadım.ne manyağım yaa? :) çocukluk ve bilinçaltı insanı anımsatıyor bazı şeylere.bu arada sanırsam 3 gün sonra 13 mart günü de erzincan depremi olmuştu.

ay keptın zori heng bays sınabıls hırço
alparslan abe süpersin bayılıyorum sana devamını dilerim

  Youtube Video Sonuçları

  Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


 • 0
 • 0
harika ötesi bir kanal... ta cem uzanın kurdugu yıllardan beri izlerim :)
 • 0
 • 0
karantina günlerinde evde izlenecek en iyi kanal en iyi dizi film kanalı showtv bence (:
 • 0
 • 0
star televizyonu ilklerin televizyonu bence. star1 den beri müdavimi ve star bizim kırmızı çizgimizdir..
 • 0
 • 0
star tv 25 ocak 2022 yayın akışı - star tv tv 25.01.2022 yayın akışı

25 ocak 2022 salı star tv yayin akisi. 25.01.2022 star tv rehberi.

25 ocak salı yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

25 ocak 2022 star yayın akışı

25.01.2022 annemizi saklarken / tkr 00.30
25.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.00
25.01.2022 söz / tkr05.00
25.01.2022 mesut yar ile bugün/ 684 07.00
25.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/104 09.45
25.01.2022 gerçeğin peşinde / 506 13.00
25.01.2022 söz / tkr 16.00
25.01.2022 star haber 18.30
 • 0
 • 0
star tv 26 ocak 2022 yayın akışı - star tv tv 26.01.2022 yayın akışı

26 ocak 2022 çarşamba star tv yayin akisi. 26.01.2022 star tv tv rehberi.

26 ocak çarşamba yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

26 ocak 2022 star yayın akışı

26.01.2022 annemizi saklarken / tkr 02.00
26.01.2022 söz / tkr 04.30
26.01.2022 mesut yar ile bugün/ 685 07.00
26.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/105 09.45
26.01.2022 gerçeğin peşinde / 507 13.00
26.01.2022 söz / tkr 16.00
26.01.2022 star haber 18.30
26.01.2022 annemizi saklarken 20.00
 • 0
 • 0
star tv 27 ocak 2022 yayın akışı - star tv 27.01.2022 yayın akışı
27 ocak 2022 perşembe star tv yayin akisi. 27.01.2022 star tv tv rehberi.

27 ocak perşembe yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

27 ocak 2022 star yayın akışı

27.01.2022 kaderimin oyunu / tkr 00.15
27.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.00
27.01.2022 söz / tkr 05.00
27.01.2022 mesut yar ile bugün/ 686 07.00
27.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/106 09.45
27.01.2022 gerçeğin peşinde / 508 13.00
27.01.2022 söz / tkr 16.00
27.01.2022 star haber 18.30
 • 0
 • 0
star tv 28 ocak 2022 yayın akışı - star tv 28.01.2022 yayın akışı
28 ocak 2022 cuma star tv yayin akisi. 28.01.2022 star tv tv rehberi.

28 ocak cuma yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

28 ocak 2022 star yayın akışı
28.01.2022 söz / tkr 04.30
28.01.2022 kaderimin oyunu / tkr 07.00
28.01.2022 sabahın sultanı seda sayan 09.45
28.01.2022 gerçeğin peşinde 13.00
28.01.2022 söz / tkr 16.00
28.01.2022 star haber 18.30
28.01.2022 kaderimin oyunu 20.00

star tv - star tv yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta star tv'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? star tv akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
star tv'de dün ne vardı
star tv'de bugün ne var
star tv'de yarın ne var
star tv'de bu hafta ne var
 • 0
 • 0
14 kasım 2022 pazartesi star tv yayin akisi. 14.11.2022 star tv tv rehberi.
↔↔↔↔↔
14 kasım pazartesi star tv yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?
↔↔↔↔↔

türk müziği ne zaman? türk müziği konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri türk müziği son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi türk müziği izle

saat : 03:30 - 04:30 (60 dakika) tür : eğlence (müzik programı)
sevilen sanatçıların sesinden türk müziği eserleri ekrana geliyor.
↔↔↔↔↔

güzel köylü ne zaman? güzel köylü konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri güzel köylü son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi güzel köylü izle

saat : 04:30 - 07:00 (150 dakika) tür : dizi (dram,komedi) oyuncular : gizem karaca, mehmet ali nuroğlu, berk cankat, ahmet mümtaz taylan yönetmen : mustafa Şevki doğan sezon : 1
gül, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi kaan’ın ihanetine uğradığını düşünmektedir. dünyası yıkılan gül’e aynı gün güzel köy’den İstanbul’a gelen cemal tarafından bir mektup getirilir. gül mektubu okuyunca muğla güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, sultan ana’nın varlığından haberdar olur. zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen gül’de, cemal’in getirdiği mektup rehber olur. tam bir kentli olarak yetişmiş olan gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde bulur.
↔↔↔↔↔

mesut yar ile bugün ne zaman? mesut yar ile bugün konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri mesut yar ile bugün son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi mesut yar ile bugün izle

saat : 07:00 - 09:00 (120 dakika) tür : haber & aktüalite (haber programı)
televizyon ekranlarının en deneyimli ve güler yüzlü sunucularından mesut yar, bugün ile habere ve hayata tebessüm dolu bir bakış açısı getiriyor.
↔↔↔↔↔

halit yerebakan'la doktor geldi ne zaman? halit yerebakan'la doktor geldi konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri halit yerebakan'la doktor geldi son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi halit yerebakan'la doktor geldi izle

saat : 09:00 - 10:00 (60 dakika) tür : yaşam & hobi (sağlık programı)
doktor geldi programının ilk bölümünde, ‘sağlıklı yaşam için 5 altın kural’ konu ediliyor. programda halit yerebakan,tansiyon hastalığının ömürden nasıl 10 yıl eksilttiğini anlatıyor ve uzman konuklarını davet ediyor. uzman diyetisyen Şefika aydın selçuk ile ‘bel çevresindeki kalınlaşmanın nedenleri ve çözümleri’, spor eğitmeni tuğçe alpay ile ‘esneklik egzersizleri’, nefes terapisti Ümran Özen ile ‘doğru nefes teknikleri’ konuşulup, uygulamalı olarak anlatılıyor.
↔↔↔↔↔

sabahın sultanı seda sayan ne zaman? sabahın sultanı seda sayan konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri sabahın sultanı seda sayan son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi sabahın sultanı seda sayan izle

saat : 10:00 - 13:00 (180 dakika) tür : yaşam & hobi (yaşam)
türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi seda sayan, bomba gibi dönüyor! sabahın sultanı, yine derdi olanların elinden tutuyor.
↔↔↔↔↔

c serap paköz ile gerçeğin peşinde ne zaman? c serap paköz ile gerçeğin peşinde konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c serap paköz ile gerçeğin peşinde son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi c serap paköz ile gerçeğin peşinde izle

saat : 13:00 - 16:00 (180 dakika) tür : yaşam & hobi (yaşam)
yaşanmış hikayeleri konu alan gerçeğin peşinde, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatıyor. olayların arkasındaki sır perdesi aralanıyor, bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor. kayıpların bulunduğu, ayrı kalanların kavuştuğu ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıktığı gerçeğin peşinde, izleyenleri derinden etkilemeye devam ediyor. serap paköz’ün sunduğu programda; uzman görüşleriyle adli tıp uzmanı taner güven ve avukat hasan kocabey de katkı sağlıyor.
↔↔↔↔↔

toprak ile fidan ne zaman? toprak ile fidan konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri toprak ile fidan son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi toprak ile fidan izle

saat : 16:00 - 18:15 (135 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : hazal adıyaman, osman aydın sezon : 1
toprak; geçirdiği trafik kazasından sonra 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey hatırlamaz. hayatıyla ilgili sadece kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. annesi keriman, toprak’ı nişanlısı olduğunu söylediği aydan’la evlenmesi için zorlar. fidan ise 5 sene önce kocası ve çocuğunu kaybetmiştir ve hasta babası ile üvey annesi ile beraber yaşamaktadır. toprak’ın ve annesi keriman’ın uzun yıllardır hizmetlisi olan halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha fazla bastıramayarak gerçekleri anlatmak için toprak’la beraber fidan’ın yanına gider.
↔↔↔↔↔

c star haber ne zaman? c star haber konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri c star haber son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi c star haber izle

saat : 18:15 - 19:00 (45 dakika) tür : haber & aktüalite (haber)
türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler, star haber'de ekrana taşınıyor. deneyimli spiker nazlı Çelik'in sunduğu star haber'de gündemdeki olayların analizi yapılıyor.
↔↔↔↔↔

toprak ile fidan ne zaman? toprak ile fidan konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri toprak ile fidan son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi toprak ile fidan izle

saat : 19:00 - 20:00 (60 dakika) tür : dizi (dram) oyuncular : hazal adıyaman, osman aydın sezon : 1
toprak; geçirdiği trafik kazasından sonra 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey hatırlamaz. hayatıyla ilgili sadece kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. annesi keriman, toprak’ı nişanlısı olduğunu söylediği aydan’la evlenmesi için zorlar. fidan ise 5 sene önce kocası ve çocuğunu kaybetmiştir ve hasta babası ile üvey annesi ile beraber yaşamaktadır. toprak’ın ve annesi keriman’ın uzun yıllardır hizmetlisi olan halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha fazla bastıramayarak gerçekleri anlatmak için toprak’la beraber fidan’ın yanına gider.
↔↔↔↔↔

bay cam (glass) ne zaman? bay cam (glass) konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri bay cam (glass) son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi bay cam (glass) izle

saat : 20:00 - 22:30 (150 dakika) tür : sinema (gerilim,fantastik,bilimkurgu) oyuncular : james mcavoy, bruce willis, anya taylor-joy yönetmen : m. night shyamalan
aşırı güçlü ve zarar görmeme yeteneğine sahip olan david dunn, kevin wendell crumb'ın parçalanmış kişiliklerinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan the beast'in peşine düşüyor. bu kovalamaca sırasında, kemiklerinin narinliğini şeytani zekası ile dengeleyen mr. glass'ın gölgesi de yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. glass'ın bildiği kimi sırlar iki adam için de kritik düzeyde önem kazanıyor. aynı psikiyatri kliniğinde tedavi gören üç adam, birbirlerinden bambaşka karakterlerde olmalarına rağmen, 'süper kahraman olduklarına inanan insanlar' üzerine uzmanlaşmış olan bir psikiyatrın bakımında tedavi için psikiyatri merkezine yatırılıyor. ancak mr. glass ve crumb'ın bir araya gelişi, kaçınılmaz olarak bir firar ile sonuçlanıyor. onları durdurabilecek tek kişi olan dunn da arkalarından firar ederek ikilinin peşine düşüyor.
↔↔↔↔↔

dizi ne zaman? dizi konusu ne, oyuncuları kimler? nerede çekiliyor? bu akşam var mı? hangi gün? hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? bölüm dizi kıyafetleri marka model çanta takı ayakkabı kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları bölümünde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri dizi son bölüm özeti.

14 kasım 2022 pazartesi dizi izle

saat : 22:30 - 02:30 (240 dakika) tür : dizi
star tv'nin sevilen yerli dizileri tekrar bölümleriyle ekrana geliyor.
↔↔↔↔↔
star tv yayın akışı, televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.bugün star tv kanalinda hangi programlar var? - star tv yayın akışı

tv yayın akışı: star tv kanalinda ne var?

star tv yayın akışı günlük programlar ve diziler. yayın saatleri ve şu an ne var?star tv yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta star tv tv de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? star tv akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

star tv kanalinda dün ne vardı

star tv kanalinda bugün ne var
star tv kanalinda yarın ne var

star tv kanalinda bu hafta ne varayrıca, star tv tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının star tv deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.


en son çıkan dizi bölüm özetleri. yeni bölüm özetleri, konular, yeni bölümde neler olacak
özeti oku. dizi özetleri. star tv, kanal d, show tv, atv, fox tv, stv, trt, tv8, kanal 7 dizi özetleri, metin formatı. televizyon dizilerinin yazılı özeti.
dizisinin tüm bölüm özetleri bölüm özetinde neler yaşandı, gelecek bölümde bizi neler bekliyor. dizi izle, fragman izle, bölüm özetleri, dizi ve oyuncu haber, yeni dizisinde giyilen kıyafetlerin markası, dizi izle, dizi özeti seyret tv programı izle
star tv 29 ocak 2022 yayın akışı - star tv 29.01.2022 yayın akışı
29 ocak 2022 cumartesi star tv yayin akisi. 29.01.2022 star tv tv rehberi.

29 ocak cumartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

star tv - star tv yayın akışı, kanalın televizyon rehberi, bugün/bu hafta star tv'de ne var? hangi dizi, program ve filmler yayınlanacak? star tv akışında şimdi/şu an hangi program var, diziler ve programlar saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?
star tv'de dün ne vardı
star tv'de bugün ne var
star tv'de yarın ne var
star tv'de bu hafta ne var

29 ocak 2022 star yayın akışı

29.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.00
29.01.2022 söz / tkr 05.00
29.01.2022 pulsar / tkr 07.30
29.01.2022 çizgi film kuşağı-64 09.30
29.01.2022 burcu ile hafta sonu / 122 10.00
29.01.2022 bir demet tiyatro / tkr 12.00
29.01.2022 annemizi saklarken / tkr 14.00
29.01.2022 söz / tkr 16.45
29.01.2022 star haber 18.45
29.01.2022 kaderimin oyunu / tkr 23.45
 • 0
 • 0
star tv 30 ocak 2022 yayın akışı - star tv tv 30.01.2022 yayın akışı

30 ocak 2022 pazar star tv yayin akisi. 30.01.2022 star tv tv rehberi.

30 ocak pazar yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

30 ocak 2022 star yayın akışı

30.01.2022 annemizi saklarken / tkr 02.30
30.01.2022 söz / tkr 04.46
30.01.2022 pulsar / tkr 06.00
30.01.2022 çizgi film kuşağı-65 08.45
30.01.2022 bir demet tiyatro / tkr 09.15
30.01.2022 tülin sahin ile moda / 349 11.00
30.01.2022 vahe ile evdeki mutluluk / 268 12.00
30.01.2022 kaderimin oyunu / tkr 15.45
30.01.2022 star haber 18.45
 • 0
 • 0
star tv 31 ocak 2022 yayın akışı - star tv tv 31.01.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?

31 ocak 20 22 pazartesi star tv yayin akisi. 31.01.2022 star tv tv rehberi.

31 ocak pazartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

31 ocak 2022 star yayın akışı

31.01.2022 annemizi saklarken / tkr 00.45
31.01.2022 vahe ile evdeki mutluluk / tkr 03.10
31.01.2022 türk müziği / tkr 04.40
31.01.2022 pulsar / tkr05.40
31.01.2022 mesut yar ile bugün/ 692 07.00
31.01.2022 sabahın sultanı seda sayan/113 09.45
31.01.2022 gerçeğin peşinde / 515 13.00
31.01.2022 söz / tkr 16.00
31.01.2022 star haber 18.30
31.01.2022 vizontele tuuba 20.00
31.01.2022 vizontele tuuba 22.30
 • 0
 • 0
star tv 01 şubat 2022 yayın akışı - star tv 01.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
01 şubat 20 22 salı star tv yayin akisi. 01.02.2022 star tv tv rehberi.

01 şubat salı yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

01 şubat 2022 star yayın akışı

01.02.2022 kaderimin oyunu / tkr 00.30
01.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.00
01.02.2022 söz / tkr 05.00
01.02.2022 mesut yar ile bugün/ 688 07.00
01.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/109 09.45
01.02.2022 gerçeğin peşinde / 511 13.00
01.02.2022 söz / tkr 16.00
01.02.2022 star haber 18.30
 • 0
 • 0
star tv 02 şubat 2022 yayın akışı - star tv 02.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
02 şubat 2022 çarşamba star tv yayin akisi. 02.02.2022 star tv tv rehberi.

02 şubat çarşamba yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

02 şubat 2022 star yayın akışı

02.02.2022 annemizi saklarken / tkr 01.00
02.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.30
02.02.2022 söz / tkr 05.30
02.02.2022 mesut yar ile bugün/ 689 07.00
02.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/110 09.45
02.02.2022 gerçeğin peşinde / 512 13.00
02.02.2022 söz / tkr 16.00
02.02.2022 star haber 18.30
 • 0
 • 0
star tv 04 şubat 2022 yayın akışı - star tv 04.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
04 şubat 2022 cuma star tv yayin akisi. 04.02.2022 star tv tv rehberi.

04 şubat cuma yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

04 şubat 2022 star yayın akışı

04.02.2022 arapsaçı 00.30
04.02.2022 kaderimin oyunu / tkr 02.00
04.02.2022 söz / tkr 04.30
04.02.2022 mesut yar ile bugün 07.00
04.02.2022 sabahın sultanı seda sayan 09.45
04.02.2022 gerçeğin peşinde 13.00
04.02.2022 söz / tkr 16.00
04.02.2022 star haber 18.30
04.02.2022 kaderimin oyunu 20.00
 • 0
 • 0
star tv 03 şubat 2022 yayın akışı - star tv 03.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
03 şubat 2022 perşembe star tv yayin akisi. 03.02.2022 star tv tv rehberi.

03 şubat perşembe yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

03 şubat 2022 star yayın akışı

03.02.2022 annemizi saklarken / tkr 02.00
03.02.2022 söz / tkr 04.30
03.02.2022 mesut yar ile bugün/ 690 07.00
03.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/111 09.45
03.02.2022 gerçeğin peşinde / 513 13.00
03.02.2022 söz / tkr 16.00
03.02.2022 star haber 18.30
03.02.2022 arkadaşım hoşgeldin / tkr 22.30
 • 0
 • 0
günün dizileri - günün filmleri - günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
star tv 05 şubat 2022 yayın akışı - star tv 05.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
05 şubat 2022 cumartesi star tv yayin akisi. 05.02.2022 star tv tv rehberi.

05 şubat cumartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

05 şubat 2022 star yayın akışı

05.02.2022 annemizi saklarken / tkr 00.20
05.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.00
05.02.2022 söz / tkr 05.00
05.02.2022 pulsar / tkr 07.15
05.02.2022 çizgi film kuşağı-66 09.30
05.02.2022 burcu ile hafta sonu / 123 10.00
05.02.2022 bir demet tiyatro / tkr 12.00
05.02.2022 kaderimin oyunu / tkr 13.45
05.02.2022 söz / tkr 16.45
05.02.2022 star haber 18.45
 • 0
 • 0
star tv 06 şubat 2022 günün dizileri - star tv günün filmleri - star tv günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
star tv 06 şubat 2022 yayın akışı - star tv 06.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. trt yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
06 şubat 2022 pazar star tv yayin akisi. 06.02.2022 star tv tv rehberi.

06 şubat pazar yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

06 şubat 2022 star yayın akışı

06.02.2022 kaderimin oyunu / tkr 00.00
06.02.2022 söz / tkr 02.45
06.02.2022 pulsar / tkr 05.00
06.02.2022 pulsar / tkr 06.30
06.02.2022 çizgi film kuşağı-67 08.45
06.02.2022 bir demet tiyatro / tkr 09.15
06.02.2022 tülin sahin ile moda / 350 11.00
06.02.2022 vahe ile evdeki mutluluk / 269 12.00
06.02.2022 kaderimin oyunu / tkr 15.45
06.02.2022 star haber 18.45
 • 0
 • 0
star tv 07 şubat 2022 günün dizileri - star tv günün filmleri - star tv günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
star tv 07 şubat 2022 yayın akışı - star tv 07.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. star tv yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
07 şubat 2022 pazartesi star tv yayin akisi. 07.02.2022 star tv tv rehberi.

07 şubat pazartesi yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

07 şubat 2022 star yayın akışı

07.02.2022 vahe ile evdeki mutluluk / tkr 02.45
07.02.2022 türk müziği / tkr 04.15
07.02.2022 pulsar / tkr 05.30
07.02.2022 mesut yar ile bugün/ 696 07.00
07.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/118 09.45
07.02.2022 gerçeğin peşinde / 520 13.00
07.02.2022 söz / tkr 16.00
07.02.2022 star haber 18.30
07.02.2022 arif v 216 20.00
07.02.2022 arif v 216 22.30
 • 0
 • 0
08 şubat 2022 star yayın akışı

08.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.00
08.02.2022 söz / tkr 05.00
08.02.2022 mesut yar ile bugün 07.00
08.02.2022 sabahın sultanı seda sayan 09.45
08.02.2022 gerçeğin peşinde 13.00
08.02.2022 söz / tkr 16.00
08.02.2022 star haber 18.30

star tv 08 şubat 2022 günün dizileri - star tv günün filmleri - star tv günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
star tv 08 şubat 2022 yayın akışı - star tv 08.02.2022 yayın akışı

star tv yayın akışı, star tv günlük programlar, star tv günlük diziler, star tv günlük filmler. star tv yayın saatleri ve şu an ne var? günün filmleri – film yayın akışı – bugün hangi filmler var?
08 şubat 2022 salı star tv yayin akisi. 08.02.2022 star tv tv rehberi.

08 şubat salı yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?
 • 0
 • 0
09 şubat 2022 star yayın akışı

09.02.2022 annemizi saklarken / tkr 01.00
09.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/tkr 03.30
09.02.2022 söz / tkr 05.30
09.02.2022 mesut yar ile bugün/ 689 07.00
09.02.2022 sabahın sultanı seda sayan/110 09.45
09.02.2022 gerçeğin peşinde / 512 13.00
09.02.2022 söz / tkr 16.00
09.02.2022 star haber 18.30

star tv 09 şubat 2022 yayın akışı - star tv 09.02.2022 yayın akışı
09 şubat 2022 çarşamba star tv yayin akisi. 09.02.2022 star tv tv rehberi.

star tv 09 şubat çarşamba yayın akışı! bugün hangi diziler hangi programlar var? star tv kanalında bugün neler var?

star tv 09 şubat 2022 günün dizileri - star tv günün filmleri - star tv günün programları bugün hangi film var? hangi dizi var? hangi program var?
 • 0
 • 0
 • /
 • 2

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık