tv8 yayın akışı

tv8 yayın akışı, tv8 televizyonunun tüm detayları ile birlikte haftalık ve günlük formatlarıyla tv yayın akışı sayfamızda.
ayrıca, tv8 tvde yayınlanan dizisinin son bölüm özetini izleyebilir, tv8 dizisinin full tek parça youtubeden izleyebilir ve ilgili tv programlarının tv8 deki dizi ve filmlerinin yeni bolum izleyebilirsiniz.
tv8 türkiye'nin eğlence kanalı
tv8, 22 şubat 1999 tarihinde yayın hayatına başladı. kanalın ilk bilinen sahibi mng medya grubudur. 2013 yılından itibaren acun medya grubuna ait yayın yapan bir televizyon kanalıdır. merkez stüdyoları sarıyer'de bulunmaktadır.
mart 2016'da nba yayın haklarını bünyelerine almıştır.
tv8, acun medya grubuna geçmesiyle birlikte yeniden format değiştirerek eğlence kanalı haline gelmiştir. böylelikle tv8 için yeni format, yeni başarılar demekti.
acun ılıcalı kanal da haber programlarını istemediğinden dolayı tv8 ana haber, haberaktif gibi haber programları yayınlarına son verdi. tv8'in haber biriminde çalışanlar ise işlerine son verilip tv8 bünyesinden yollarının ayrılmasına gidildi.
ayrıca kanaltürk'ten transfer edilen telegol programı da yayınına son verdi. acun ılıcalı kendi düzenini kurarak diğer tv kanallarından farkını ortaya koymuş oldu aslında. sürekli olarak dünyada ki televizyon formatlarını takip edip, ülkemize de uyarlamasıyla yayıncılık zekasını bizlere oldukça net kanıtlıyor.

tv8 kanalı son yıllarda kendi izleyici kitlesini bir hayli arttırdı. bunun en büyük sebebi ise tv8 kanalı'nın sahibi acun ılıcalı'dan kaynaklanıyor. her zaman yenilikçi düşünen ve sağlam fikirlerle ilerleyen bir yapıda olduğu için kanalının ilerleyişi de tökezlemeden devam etmekte.
her sene yeni bir format çıkarmaya gayret gösteren acun ılıcalı, yeni bir format çıkarmasa bile mevcut formatta sürekli olarak iyileştirmeler yaparak izleyiciyi ekran başına toplamakta güçlük çekmiyor. hayata bakış açısından olması gerek ki sürekli çalışıyor ve bundan oldukça zevk alıyor olmalı.

tv8, yayınladığı programlardan ötürü sosyal medyada da oldukça söz hakkı sahibi. yayınladıkları programlar sosyal medyada eğlence ve mizah paylaşımlarında yer alıyor. insanlara samimi bir sunum anlatışı ile kalplerde taht kurarak her kesime hitap etmekte. kendini tekrar etmeyen programları sayesinde her seferinde farklı bir mizah, farklı bir bakış açısına bizleri kavuşturuyor.
yeri geldiği zaman canlı yayın da tüm türkiye'yi ekran başına toplayıp yardım topladığı zamanlarda olmuştur. böyle güzel etkinlikler bizleri türk halkı olarak oldukça mutlu ediyor.
her sene olduğu gibi bu sene de survivor yarışma programına tüm türkiye kitlenmiş vaziyette. survivor yarışma programın da her sene yeni ünlüler, yeni yüzler katılıyor. haliyle toplum olarak ünlüleri yarışırken izlemek bizi bir hayli eğlendiriyor.
bu sene katılan ünlüler arasında herkesin samimiyet duyduğu ersin korkut'ta var. mizacı gereği insanlara kendini sevdiren yapısıyla survivor yarışma programını izlemeyenler bile ekran başına toplanıyor.

tv8 kanalının yayın akışında ki en büyük artı ise her kitleye hitap eden programlar sunması ve bunların çok iyi bir şekilde organize edilmesidir. tv8 her zaman diğer kanallardan farklı olarak ilerlemiştir. gerek programları, gerek yayınları diğer tv kanallarıyla benzeşmemektedir. kendine has televizyon yayıncılık hayatına başarıyla devam etmektedir.
günün ilk saatlerin de oynat bakalım ile güne gülerek mutlu bir şekilde başlamamızı sağlıyorlar. internet üzerinden veya direkt onlara gönderilen komik video paylaşımlarını yayınlayarak bizleri ekran başına toplamayı ve eğlendirmeyi başarıyorlar . komik içerikleri ile yüzümüzü her seferinde güldürmeyi başarıyor ve takdiri hakediyorlar.
hemen ardından 8'de sağlık programıyla bilgi verici yayınlar yaparak insanlarımızı bilinçlendiriyorlar. doğru bildiğimiz yanlışlarımızı bize anlatarak yol gösteriyorlar. çoğu insan araştırma yapmaktan sıkılır veya tenezzül bile etmez. böylesi bir program sayesinde evlerimize kadar sağlığımız ile ilgili bilgileri bizlere ulaştırıyorlar.
daha sonra survivor panorama programı ile meşhur survivor yarışma programı hakkında konuşmaya başlıyorlar. böylelikle insanlara izledikleri yarışma programı hakkında yorum dinlemeye de fırsat veriyorlar. bir nevi bakış açımızı değiştiriyorlar.
öğlen saatlerine geldiğimiz de doya doya moda yarışma programı ile başta ev hanımlarını ve genç kızlarımızı ekran başına toplamayı başarıyorlar. doya doya moda programı sayesinde herkes giyiniş tarzlarına yenilikçi fikirler katabiliyor. modayı ve gündemi çok rahat bir şekilde takip etmemize olanak sağlıyor.
günün ilerleyen saatlerinde seda sayan ile yemekteyiz programıyla ev hanımlarına adeta ilham veren bir yayın sağlıyorlar. akşam ne pişirsem derdini resmen ortadan kaldırıyor. seda sayan'ın yıllarca süren televizyon programları karşısında ki tecrübeleri ve endamı ile seyirciler izlemeye doyamıyor. yarışmacıların birbiriyle heyecan içinde yarıştığı yemekteyiz programı yıllardır eski izleyici kitlesini korumaya devam ediyor.
saatler 20:00 'ı gösterdiğinde survivor yarışma programı yayına giriyor. küçüğünden büyüğüne kadar herkes tv8 ekranlarının başına toplanıyor. kıyasıya rekabetin bulunduğu survivor yarışma programını heyecanla izliyoruz. özellikle sevdiğimiz ünlüler, gönlümüzde taht kuran gönüllülerin yarışması bir hayli keyifli görünüyor. her sene farklı heyecanla başlayan survivor yarışma programı reytinglerinden taviz vermiyor.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık