Ygs

ygs anlamı ,9.sınıftan itibaren aile baskısının temel sebeplerinden sadece bir tanesi.. lys öncesi sessizlik diyebiliriz.

1. 9.sınıftan itibaren aile baskısının temel sebeplerinden sadece bir tanesi.. lys öncesi sessizlik diyebiliriz.
2. yükseköğretime geçiş sınavı
3. bir baraj sınavı olarak görülse de basit düzeyde,bilgiden çok mantık ağırlıklı soruların sorulduğu,genellikle okuldaki başarısız öğrencilerin korkulu rüyasıdır.çünkü bu sınavda barajı geçerek,başka sınava girmeden kısa yoldan yüksek okullarda okuma şansları vardır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık