umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) nedir, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) nedir? umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) ne demek, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) eş anlamlısı, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) anlamı, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) açıklaması, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) ile ilgili bilgi, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) kelimesinin anlamı, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) hakkında bilgi, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) sözcüğü ne anlama gelmektedir, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) kelimesinin eş anlamlısı, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) wikipedia, umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) sözcüğünün eş anlamlıları...

umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak nedir? umutsuzluğa düşmek (veya kapılmak) ne demek?)
1. umudu kalmamak, güveni sarsılmak, olumsuzluğa sürüklenmek
"denizcileri umutsuzluk sardı." - halikarnas balıkçısı


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık