Turnike

turnike:toplu taşıma veya gişe gibi yerlerde bulunan,  tek k turnike hakkında bilgiler, turnike nedir, anlamı ne demektir.

1. toplu taşıma veya gişe gibi yerlerde bulunan,  tek kişinin tek yöne geçmesine izin vererek, bilet-ücret takibi ve tahsili yapmaya yarayan düzenek.
2. bir zamanlar güner ümit´in sunduğu, yıllarca devam eden yarışma programı. ismini yarışmanın formatındaki turnikelerden almaktadır.
3. vücutta akan kanı durdurmak için yapılan basınç.
4. basketbolda, koşarak potaya yakın mesafeden sıçrayarak direk potaya yada çarptırarak topun sayı yapılmaya çalışılması.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık