The Divine Weapon filmi

the divine weapon filminin orjinal ismi shin ge jeon the divine weapon özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

the divine weapon - shin ge jeon filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

aksiyon,dram,savaş türünde bir filmdir. filmin yönetmeni yu-jin kim senaristi hyeon-jeong shin , lee man-hee (i ) 2008 - güney kore yapımı bir film izleyeceksiniz. film 134dk sürmektedir.

the divine weapon filmi konusu
kral sejong'un hükümdarlığı sırasında joseon hanedanı kusursuz devletin ta kendisiydi. topraklarını genişletmek yolundaki yükselen bir imparatorluk olan ming çin'i içinse, joseon bir engel oluşturuyordu. teslimiyet isteyen ming çin'i joseon'un iç işlerine karışıyordu. oysa bu arada joseon kuzeyli barbarların sürekli tehdidini kontrol etmekteydi. çin'in kendi ülkesinin iç işlerine karışmasından nefret eden kral sejong, hem joseon’un kaybettiği toprakları geri almak hem de üstünlüğü yine ele geçirmek için gizlice hayalet okçu adında bir silah geliştirir. ancak çin casusları bu planı keşfedip çin imparatoru zor kullanarak silahın geliştirilmesini durdurmaya kalkışınca olaylar başlar.

the divine weapon filmi oyuncuları ve the divine weapon kadrosu
ahn sung-kee,jung jae-young,jun-ho heo,jeong seong-mo,park jung-chul,lee kyeong-yeong,lee do-kyung,han eun-jung,ryoo hyoun-kyoung,seol-ju,kim myeong-su,ın gyo-jin,lee jang-hoon (i)


yapımcılığını yapmıştır. filmin diğer adı shin ge jeon

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık