The Animatrix filmi

the animatrix filminin orjinal ismi the animatrix özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

the animatrix - filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

animasyon,bilim kurgu,aksiyon,dram türünde bir filmdir. filmin yönetmeni kôji morimoto , shinichirô watanabe , peter chung , yoshiaki kawajiri , andy jones , takeshi koike , mahiro maeda senaristi lilly wachowski , kôji morimoto , peter chung , yoshiaki kawajiri , lana wachowski 2003 - abd yapımı bir film izleyeceksiniz. film 100dk sürmektedir.

the animatrix filmi konusu
animatrix, matrix dünyasının animasyon ortamına aktarılmış öykülerinden oluşuyor.osiris'in son uçuşu ise 9 kısa filmden oluşan serinin en çarpıcı örneklerinden biri.bilgisayarlı animasyon teknolojinin ulaştığı yeri görmek açısından da önem taşıyan yapım, unutulmaz bir kılıç gösterisiyle başlıyor. daha sonra ise bir direnişçi gemisine geçiş yapıyoruz. zion'a doğru yolculuk yapan gemi, şehrin çevresini saran düşmanlara karşı bir mücadeleye başlar...matrix reloaded'dan önce animasyonu izlemek, olağanüstü bir fragman etkisi yaratıyor. matrix 1 ve 2 arasındaki köprü olmaktan daha çok ikincisine dönük bir heyecan uyandırıyor. neo ve dostlarının işinin çok daha zor olduğunun da ipuçlarını veriyor!

the animatrix filmi oyuncuları ve the animatrix kadrosu
pamela adlon,akio ohtsuka,olivia d'abo,hedy burress,clayton watson


yapımcılığını lilly wachowski,michael arias,spencer lamm,lana wachowski yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık