Şimdiki aklım olsa filmi

video izle
şimdiki aklım olsa filminin orjinal ismi project makeover şimdiki aklım olsa özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

şimdiki aklım olsa - project makeover filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

komedi,romantik türünde bir filmdir. filmin yönetmeni chang-rae kim senaristi hwang jo-yoon , chang-rae kim , mil choi , hyeon-jin kim , ye-jeong park 2007 - güney kore yapımı bir film izleyeceksiniz. film 112dk sürmektedir.

şimdiki aklım olsa filmi konusu
jeong-ju, 30 yaşında ve mutsuz bir kadındır. mutsuzluğunun sebebi olarak lisede beraber olduğu ve bugün ünlü bir pop starı jo hani'yi suçlamaktadır. jeong-ju'ya göre bu hayatının en büyük hatası ve dönüm noktasıdır. bir gün mucizevi bir şekilde kendisine geçmişe dönüp her şey değiştirme şansı verilir. artık akıllandığını düşünmektedir ve birdenbire kendisini 10 yıl önceki kendisine hayati öğütler verirken bulur.

şimdiki aklım olsa filmi oyuncuları ve şimdiki aklım olsa kadrosu
oh dal-su,an jo,so-young ko,lee beom-soo,ok go-woon,yu geon,park yeong-seo,mi-hee oh,lee joong-moon,kim jung-min (ii)


yapımcılığını yapmıştır. filmin diğer adı project makeover

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık