sel götürmek

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "sel götürmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."sel götürmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

sel götürmek nedir, sel götürmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

sel götürmek nedir? sel götürmek ne demek, sel götürmek eş anlamlısı, sel götürmek anlamı, sel götürmek açıklaması, sel götürmek ile ilgili bilgi, sel götürmek kelimesinin anlamı, sel götürmek hakkında bilgi, sel götürmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sel götürmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, sel götürmek kelimesinin eş anlamlısı, sel götürmek wikipedia, sel götürmek sözcüğünün eş anlamlıları...
sel götürmek kelimesi geçen yazılar

boğazgören, olur
ancak tahmini 1937 yılındaki korkunç sel felaketi dere yata ğındaki dolayı hayvanların köyden uzaklaştırmak ve yaylalara götürmek zorundadır.

yiğitharman, solhan
kültürüne baktığımızda köyün gelenekleri arasında köydeki büyükler şel atma geline, bayramlarda ve diğer günlerde hediyeler götürmek adettir.

ruh
ancak sezgi sel olarak kavranabilecek akıl-ötesi bir prensiptir -kaynak-. istemeyen ölüleri ‘gölgeler diyarı’na götürmek için yeraltı’na iner.

yılan ısırığı
fırtına ya da sel gibi doğal afetler sonrasında yılan ısırığı kalbin aşağısında tutmak ve hayvanı hızlıca bir veterinere götürmek şeklindedir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık