Reflü

video izle
reflü anlamı ,midenin yiyeceklerin sindirilmesi için salgıladığı mide asitinin, çeşitli sebeplerle yemek borusuna kaçarak, yanma hissi oluştur...

1. midenin yiyeceklerin sindirilmesi için salgıladığı mide asitinin, çeşitli sebeplerle yemek borusuna kaçarak, yanma hissi oluşturduğu rahatsızlıktır. tedavi edilmediği taktirde uzun süreçlerde, yemek borusunda kansere sebebiyet verecek yaralara sebep olabilmektedir.
2. şu anda yaşadığım şey olabilir. ( mi?)hani insanın boğazında şöyle tuhaf bir yanma hissi uyandıran, kükrerken bir çakmak yakışıyla ebediyen kurtulunacakmış gibi yanma enerjisi taşıyan o his.
3. bir bardak süt le anında çözüm üretilebilen hastalıktır. 

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık