Ölü Ozanlar Derneği filmi

ölü ozanlar derneği filminin orjinal ismi dead poets society ölü ozanlar derneği özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

ölü ozanlar derneği - dead poets society

dram türünde bir filmdir. filmin yönetmeni peter weir senaristi tom schulman 1989 - abd yapımı bir film izleyeceksiniz. film 128dk sürmektedir.

ölü ozanlar derneği filmi konusu
50'lerin welton akademisi, ciddi, disiplinli ve akademik çevrelerde saygınlığı yüksek olan bir okuldur. okul yönetiminin muhafazakar ve ortodoks tavırları okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir hale getirmektedir. fakat yeni ingilizce öğretmeni john keating'in okula atanmasıyla çok şey değişecektir.

ölü ozanlar derneği filmi oyuncuları ve ölü ozanlar derneği kadrosu
robin williams,melora walters,kurtwood smith,jamie kennedy,ethan hawke,robert sean leonard,josh charles,gale hansen,lara flynn boyle,debra mooney,alan pottinger,john cunningham,dylan kussman,alexandra powers,kevin cooney,norman lloyd,matt carey,joe aufiery,leon pownall,carla belver,james waterston,allelon ruggiero,kurt leitner,welker white,bill rowe,jane moore,nancy kirk,barry godin,sam stegeman,andrew hill,jason woody,chris hull,craig johnson,jonas stiklorius,nicholas k. gilhool,keith snyder,robert j. zigler ııı,robert gleason,ashton w. richards,simon mein,james donnell quinn,hoover sutton,james j. christy,richard stites,charles lord,john martin bradley,christine d'ercole,steve mathios,colin ırving,george martin (i)


yapımcılığını steven haft,tony thomas,paul junger witt,duncan henderson yapmıştır. filmin diğer adı dead poets society

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık