Munna Bhai M.B.B.S. filmi

video izle
munna bhai m.b.b.s. filminin orjinal ismi munnabhai m.b.b.s. munna bhai m.b.b.s. özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

munna bhai m.b.b.s. - munnabhai m.b.b.s. filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

dram,komedi,müzikal türünde bir filmdir. filmin yönetmeni rajkumar hirani senaristi rajkumar hirani , vidhu vinod chopra 2003 - hindistan yapımı bir film izleyeceksiniz. film sürmektedir.

munna bhai m.b.b.s. filmi konusu
kendi çapında bir mafya babası olan munna bhai, ailesini çok sevmektedir ve onların isteklerini kırmak istemez. babası küçüklüğünden beri onun doktor olmasını istemektedir ve babasını kandırarak doktor olduğu numarasını yapmaya başlar. fakat babası bunu öğrenince onu reddeder ve kendine hırs yapan munna, o andan sonra gerçek doktor olmaya karar verir. ama kendi bildiği yollarla bunu başarmaya çalışacaktır.

munna bhai m.b.b.s. filmi oyuncuları ve munna bhai m.b.b.s. kadrosu
rohini hattangadi,gracy singh,boman ırani,sunil dutt,sanjay dutt,arshad warsi


yapımcılığını vidhu vinod chopra,vir chopra yapmıştır. filmin diğer adı munnabhai m.b.b.s.

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık