map protocol nedir

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

map protocol, zincirler arası merkezi olmayan uygulamalar (dapp) için tasarlanmış, tüm zincirleri kapsayan, uygun maliyetli ve güvenlik kesinliği olan zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolüdür.
map protocol, light-client tarafından doğrulama kesinliği sağlar, map relay chain (röle zinciri) üzerinde akıllı sözleşme geliştirmeyi destekler, dapp'in uygun dağıtımı için zincirler arası hizmet bileşenleri sunar ve diğer zincirlerin özelliklerini map relay chain (röle zinciri) evm katmanında önceden derlenmiş sözleşmeler olarak proaktif olarak yerleştirerek tüm zincirlerle evrensel bağlantılar sağlar. map protocol, zincirler arası işlemler için sadece map relay chain'in işlem ücretini tahsil ederek uygun maliyetli bir ağ sağlar.
çapraz zincir köprüleri map protocol ile kolayca oluşturulabilirken, protokolün kendisi daha temel bir sorunu hedeflemekte ve daha büyük bir vizyon izlemektedir: sağlam bir çapraz zincir dapp altyapısı oluşturarak tüm çapraz zincir ekosistemini güçlendirmek. altyapı ile oluşturulan herhangi bir dapp, geliştiricilerin hataya açık çapraz zincir iletişimleriyle uğraşmasını gerektirmeden otomatik olarak map protocol’ün çapraz zincir yapısını devralır. çapraz zincir dapp oluşturmak kolaylaştıkça, ekosistem gelişecektir.
bu nedenle, dünya çapındaki geliştiricilerle birlikte, map protocol yeni bir çapraz zincir çağının başlangıcıdır.

bağlantı linklerimiz
bağlantılar :

twitter:
medium global: https://medium.com/marcopolo-protocol
medium türkiye: https://link.medium.com/feydtszkkqb

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık