kuşa kafes lazım, boruya nefes

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kuşa kafes lazım, boruya nefes" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kuşa kafes lazım, boruya nefes" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kuşa kafes lazım, boruya nefes nedir, kuşa kafes lazım, boruya nefes ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kuşa kafes lazım, boruya nefes nedir? kuşa kafes lazım, boruya nefes ne demek, kuşa kafes lazım, boruya nefes eş anlamlısı, kuşa kafes lazım, boruya nefes anlamı, kuşa kafes lazım, boruya nefes açıklaması, kuşa kafes lazım, boruya nefes ile ilgili bilgi, kuşa kafes lazım, boruya nefes kelimesinin anlamı, kuşa kafes lazım, boruya nefes hakkında bilgi, kuşa kafes lazım, boruya nefes kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kuşa kafes lazım, boruya nefes sözcüğü ne anlama gelmektedir, kuşa kafes lazım, boruya nefes kelimesinin eş anlamlısı, kuşa kafes lazım, boruya nefes wikipedia, kuşa kafes lazım, boruya nefes sözcüğünün eş anlamlıları...

kuşa kafes lazım, boruya nefes nedir? kuşa kafes lazım, boruya nefes ne demek?
1. "bir şeyden yararlanmak için kullanılacak araç, onun niteliğine uygun olmalıdır" anlamında kullanılan bir söz
"çalıların üstünde kuşlar cıvıldayarak uçuşuyordu." - ö. seyfettin


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık