kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler nedir, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler nedir? kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler ne demek, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler eş anlamlısı, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler anlamı, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler açıklaması, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler ile ilgili bilgi, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler kelimesinin anlamı, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler hakkında bilgi, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler sözcüğü ne anlama gelmektedir, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler kelimesinin eş anlamlısı, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler wikipedia, kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler sözcüğünün eş anlamlıları...

kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler nedir? kedinin kabahatini önüne koyarlar, öyle döverler ne demek?
1. "cezalandırılan kimse suçunun ne olduğunu bilmelidir ki o suçu bir daha işlemesin" anlamında kullanılan bir söz
"evcil kedi. ankara kedisi. van kedisi."

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık