istanbul trafik yoğunluğu

kadim şehir (bkz:istanbul), trafik kermekeşliğinden çekilmez hale geldi. bu kermekeşlik düzensiz yapılaşma ve düzensiz göç alma ile doğrudan alakalı. ortalama resmi rakamlara göre 16 milyon insan var, resmi olmayan rakamlara göre ise 20 milyon insan var. istanbulda araç sayısı 4 milyon rakamını geçmiş durumda.
hükümet ve şehrin istanbul büyük şehir belediye başkanı (bkz:ekrem imamoğlu) hala bu trafik sorununa bir çözüm bulmuş değil. gerekli gereksiz polemiklere girme derdinde siyasiler.
trafik sorunu ve trafik yoğunluğu had safhada.
laf dalaşını bırakn çözüm üretin çözüm

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık