İki Dil Bir Bavul filmi

video izle
iki dil bir bavul filminin orjinal ismi iki dil bir bavul özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

iki dil bir bavul - filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

belgesel,dram türünde bir filmdir. filmin yönetmeni özgür doğan , orhan eskiköy senaristi orhan eskiköy 2008 - hollanda ,  türkiye yapımı bir film izleyeceksiniz. film 81dk sürmektedir.

iki dil bir bavul filmi konusu
türk öğretmenin, uzak bir kürt köyündeki bir yılı. öğretmen kürtçe bilmez, çocuklar türkçe. öğretmen ilk kez gördüğü bu coğrafyada, bir yılını çocuklara türkçe öğretmekle geçirir. 1 yılın sonunda çocuklar türkçe öğrenebilecekler mi?<br /> iki dil bir bavul üniversiteden yeni mezun olmuş ve uzak bir kürt köyüne atanmış türk öğretmenin bir yılını, onun okula yeni başlayan ve türkçe bilmeyen çocuklarla yaşadıklarını anlatır. bir yıl boyunca öğretmenin farklı bir topluluk ve kültür içindeki yalnızlığına, çocuklar ve köylülerle yaşadığı iletişim problemine, çocuklardaki değişime tanık oluruz. bu süreç boyunca öğretmen ve çocuklar birbirlerini yavaş yavaş tanımaya ve anlamaya başlarlar.

iki dil bir bavul filmi oyuncuları ve iki dil bir bavul kadrosu
rojda huz,vehip huz,zulkuf huz,zulkuf yıldırım,emre aydın (i)


yapımcılığını orhan eskiköy,pieter van huystee yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık