huzursuzca

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "huzursuzca" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."huzursuzca" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

huzursuzca nedir, huzursuzca ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

huzursuzca nedir? huzursuzca ne demek, huzursuzca eş anlamlısı, huzursuzca anlamı, huzursuzca açıklaması, huzursuzca ile ilgili bilgi, huzursuzca kelimesinin anlamı, huzursuzca hakkında bilgi, huzursuzca kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, huzursuzca sözcüğü ne anlama gelmektedir, huzursuzca kelimesinin eş anlamlısı, huzursuzca wikipedia, huzursuzca sözcüğünün eş anlamlıları...

huzursuzca nedir? huzursuzca ne demek?
1. anlamı
sıfat
1. sıfat biraz huzursuz
2. zarf (huzursuzca) huzursuz bir biçimde


huzursuzca kelimesi geçen yazılar

floransa
bağımsız kabileler oluşturan grandi’lerin büyüyen güç ve kibirlerini huzursuzca gözlemleyen floransa demokrasisi için bu yeterli olmamıştır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık