Hanging Rock'ta Piknik filmi

video izle
hanging rock'ta piknik filminin orjinal ismi picnic at hanging rock hanging rock'ta piknik özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

hanging rock'ta piknik - picnic at hanging rock filmi 1080p full hd donmadan türkçe dublaj fragmanını youtube'dan tek parça kesintisiz izleyebilirsiniz.

dram,gerilim,gizem,korku türünde bir filmdir. filmin yönetmeni peter weir senaristi cliff green 1975 - avustralya yapımı bir film izleyeceksiniz. film 115dk sürmektedir.

hanging rock'ta piknik filmi konusu
1900 yılında, elit bir kız okulu, hanging rock adlı dağlık bir bölgeye sevgililer gününde gezi düzenler. fakat üç öğrenci ve bir öğretmen, bu gizemli yerde kaybolur. herkes onları bulmak için seferber olsa da, ne onlar ne de kaybolmalarının sebebi bulunamaz, bu sorunun cevabı izleyiciye bırakılmıştır. fakat bu kayboluş toplumdaki herkesi etkiler. kaybolan öğrencilerden biri bulunsa da başına ne geldiğini, ya da arkadaşlarına ne olduğunu hatırlamaz. uluslararası alanda adı duyulan ilk avustralya filmlerden biri olan picnic at hanging rock, bu anlamda sinematik ve tarihsel açıdan büyük öneme sahiptir.

hanging rock'ta piknik filmi oyuncuları ve hanging rock'ta piknik kadrosu
helen morse,vivean gray,kirsty child,tony llewellyn-jones,jacki weaver,anne-louise lambert,karen robson,jenny lovell,ıngrid mason,frank gunnell,jane vallis,christine schuler,margaret nelson,janet murray,rachel roberts (i)


yapımcılığını hal mcelroy,jim mcelroy yapmıştır. filmin diğer adı picnic at hanging rock

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık