gölge kaya

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

gölge kaya, aslen gaziantep/nizipli’dir. 1970’li yılların göç furyasına kapılan ailesinin antalya/muratpaşa ilçesine taşınması hasebiyle 1992 yılında burada bulunan bir gece kondu mahallesinde dünyaya gelmiştir. dört çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. annesi ve babası ona kendisi doğmadan önce vefat eden dedesinin ismi olan hüseyin adını vermiştir. aslen ismi ve soyismi hüseyin polat’tır.

ailesinin maddi durumları sebebiyle küçük yaşlarda hem çalışıp hem mahallelerinde bulunan cumhuriyet ilköğretim okulu’nda ilköğretimini tamamlamıştır. bu dönemlerde ileride besteleyeceği şarkıların şiirlerini yazmaya başlamıştır. orta öğretimini döşemealtı ilköğretim okulu’nda tamamladıktan sonra lise hayatını geceleri balıkçılık ve karton toplama işleri yapıp, gündüzleri öğrenimine devam etmeye çalışsa da gitmiş olduğu mustafa ayten aydın lisesi’inden kaydını sildirip çeşitli meslek dallarında çalışmaya devam ederek 16 yaşında okul hayatına son vermiştir.

18 yaşlarında antalya’nın yerel bir radyo kanalında şiir programları yapmaya başlamıştır. askerlik görevini 2012/2014 yılları arasında ankara cumhurbaşkanlığı muhafız alayında tamamlamıştır. müzik ile 21 yaşında döşemealtı i.ö.o’dan çocukluk arkadaşının teşviki üzerine gitar çalmaya başlarken tanışmıştır. bu yıllardan sonra müziğin kendisinin kaderini değiştireceğine inanan sanatçımız taşıdığı isim olan hüseyin polat’ı manevi olarak öldürüp 22 yaşında o ismin gölgesi olarak şuan taşıdığı ismi benimseyerek gölge kaya ismi ile sırtına gitarını alıp yurtiçi ve yurtdışında bir çok şehirde sokak müziği yaparak gezmeye başlamıştır. aynı zamanda bu dönemlerde köy çocuklarının hayallerini gerçekleştirmek adına sokak müziğinden kazandığı paralar ile sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirip bu olayları sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başlamıştır.

takipçileri tarafından destek gören sanatçımız daha büyük projeler ve müziği sayesinde ulusal basında boy göstermeye başlamıştır. profosyonel müzik hayatına 2018 yılında gezginliği sonlandırıp kendi hayatını özetlediği ‘’vay’’ albümünü çıkararak başlamıştır. arkasından peş peşe ‘’hükümdar,kelebek,çav bella, karanfil ekermisin’’ isimli teklilerini çıkararak müzikal çalışmalarına devam etmiştir. sanatçımız aynı zamanda 2020 yılında kurmuş olduğu yollarda sevgi dağıtanlar derneği aracılığı ile yardım projeleri yaparak köy çocuklarının hayatlarına dokunmaya devam etmektedir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık