geniş mezhepli

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "geniş mezhepli" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."geniş mezhepli" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

geniş mezhepli nedir, geniş mezhepli ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

geniş mezhepli nedir? geniş mezhepli ne demek, geniş mezhepli eş anlamlısı, geniş mezhepli anlamı, geniş mezhepli açıklaması, geniş mezhepli ile ilgili bilgi, geniş mezhepli kelimesinin anlamı, geniş mezhepli hakkında bilgi, geniş mezhepli kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, geniş mezhepli sözcüğü ne anlama gelmektedir, geniş mezhepli kelimesinin eş anlamlısı, geniş mezhepli wikipedia, geniş mezhepli sözcüğünün eş anlamlıları...

geniş mezhepli nedir? geniş mezhepli ne demek?
1. sıfat, mecaz mezhebi geniş


geniş mezhepli kelimesi geçen yazılar

üçüncü haçlı seferi
yapmadan ve müslüman ve koptik mezhepli hristiyan farkını hiçe eriştiğinde idareciler ve geniş halak kütlesi üzerinde büyük bir şok tesiri yapmıştır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık