fatih altaylı'nın şeyma subaşı'ya gönderme yapması

usta gazeteci fatih altaylı, acun ılıcalının eski karısı, nafaka zengini ettiği magazin dünyasının yanar dönerli gezgini (bkz:şeyma subaşı)
“ köy yanar diye gönderme yapması ayrı bir tartışmanın fitilini ateşledi. (bkz:acun ılıcalı) uzaktan seyirci kaldığı veya kalması gerektigi bu gereksiz göndermelerde iiki tarafında hem (bkz:fatih altaylı)nın hemde şeyma subaşının magazinsel reklamlarının olması açısından gerekli..! bir tartışmaydı.
gelelim olayın detaylarına;
şeyma subaşı, thy’den talepte bulunmuş.
“ibiza’ya gitmek aktarmalarla 9 saati buluyor, perişan oluyoruz. lütfen buraya direk uçuş koyun.”
thy bu talebi kabul eder mi bilmiyorum.
ancak tam bir “köy yanar, k… taranır” durumu.
memleket nelerle boğuşuyor, bu kızcağız ne istiyor!
e o da haklı tabii...
alışmıştı özel uçaklara.
şimdi aktarma...
zor hayat. ”

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık