Facebok

facebok anlamı ,facebook isimli sosyal paylaşım sitesinin zaman tüneli icat olduktan sonraki ismi olabilir. sitenin iyice suyu çıktı.

1. facebook isimli sosyal paylaşım sitesinin bkz: zaman tüneli icat olduktan sonraki ismi olabilir. sitenin iyice suyu çıktı.
2. son hecesi gibi aslında hiçbir işe yaramayan sitenin adıdır. -bak facebookta arkadaşlarını bulursun -zaten gerekli arkadaşların telefonu bende var
3. arkadaşlarımızı bulmamızı ve onlarla sohbet etmemizi sağlayan site.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık