eceliyle ölmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "eceliyle ölmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."eceliyle ölmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

eceliyle ölmek nedir, eceliyle ölmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

eceliyle ölmek nedir? eceliyle ölmek ne demek, eceliyle ölmek eş anlamlısı, eceliyle ölmek anlamı, eceliyle ölmek açıklaması, eceliyle ölmek ile ilgili bilgi, eceliyle ölmek kelimesinin anlamı, eceliyle ölmek hakkında bilgi, eceliyle ölmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, eceliyle ölmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, eceliyle ölmek kelimesinin eş anlamlısı, eceliyle ölmek wikipedia, eceliyle ölmek sözcüğünün eş anlamlıları...

eceliyle ölmek nedir? eceliyle ölmek ne demek?
1. olağan sayılan herhangi bir biçimde ölmek
"vaktinize hazır olun / ecel vardır gelir bir gün" - yunus emre


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık