ebedîleştirme

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ebedîleştirme" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ebedîleştirme" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ebedîleştirme nedir, ebedîleştirme ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ebedîleştirme nedir? ebedîleştirme ne demek, ebedîleştirme eş anlamlısı, ebedîleştirme anlamı, ebedîleştirme açıklaması, ebedîleştirme ile ilgili bilgi, ebedîleştirme kelimesinin anlamı, ebedîleştirme hakkında bilgi, ebedîleştirme kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ebedîleştirme sözcüğü ne anlama gelmektedir, ebedîleştirme kelimesinin eş anlamlısı, ebedîleştirme wikipedia, ebedîleştirme sözcüğünün eş anlamlıları...

ebedîleştirme nedir? ebedîleştirme ne demek?
1. isim ebedîleştirmek işi


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık