Düğün filmi

düğün filminin orjinal ismi düğün özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

düğün -

türünde bir filmdir. filmin yönetmeni ö. lütfi akad senaristi ö. lütfi akad 1973 - - yapımı bir film izleyeceksiniz. film 84dk sürmektedir.

düğün filmi konusu
şanlıurfa'dan istanbul'a göç eden bir ailenin hikayesinin anlatıldığı filmde, göç ve başlık parası konuları işlenmiştir.ailenin erkekleri köyden getirdikleri gelenekleri devam ettirmekte ve kızlarını büyük başlık aparaları karşılığında ilk isteyene vermekte, böylece ekonomik durumlarını da biraz güçlendiriyorlardı.fakat ailenin kızlarından zelha bu tutuma karşı çıkar.zelha, başlık parası karşılığı ile bir anlamda satılan kardeşlerini düğün günü istemedikleri bu durumdan kurtarıyor.ailenin erkekleri de karşısına alan ve direnişlerine rağmen kendini ve kardeşini kurtarıyor.

düğün filmi oyuncuları ve düğün kadrosu
erol günaydın,hülya koçyiğit,ahmet mekin,kamran usluer,sırrı elitaş,altan günbay,hülya şengül,turgut boralı,ajlan aktuğ,yaşar şener,günay güner,ramazan akboğa


yapımcılığını hürrem erman yapmıştır. filmin diğer adı

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık