string dilsi - MediaSözlük
dd

dilsidilsi

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dilsi" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dilsi" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dilsi nedir, dilsi ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dilsi nedir? dilsi ne demek, dilsi eş anlamlısı, dilsi anlamı, dilsi açıklaması, dilsi ile ilgili bilgi, dilsi kelimesinin anlamı, dilsi hakkında bilgi, dilsi kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dilsi sözcüğü ne anlama gelmektedir, dilsi kelimesinin eş anlamlısı, dilsi wikipedia, dilsi sözcüğünün eş anlamlıları...

dilsi nedir? dilsi ne demek?
1. sıfat dili andıran, dile benzeyen, dil gibi


dilsi kelimesi geçen yazılar

gaillardia
iri çiçek başları, ortadaki koyu mor renkli tüpsü çiçekler ile bunları çevreleyen sarı, turuncu ya da beyaz dilsi çiçeklerden oluşur.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık