damaksıllaşma

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "damaksıllaşma" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."damaksıllaşma" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

damaksıllaşma nedir, damaksıllaşma ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

damaksıllaşma nedir? damaksıllaşma ne demek, damaksıllaşma eş anlamlısı, damaksıllaşma anlamı, damaksıllaşma açıklaması, damaksıllaşma ile ilgili bilgi, damaksıllaşma kelimesinin anlamı, damaksıllaşma hakkında bilgi, damaksıllaşma kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, damaksıllaşma sözcüğü ne anlama gelmektedir, damaksıllaşma kelimesinin eş anlamlısı, damaksıllaşma wikipedia, damaksıllaşma sözcüğünün eş anlamlıları...

damaksıllaşma nedir? damaksıllaşma ne demek?
1. isim damaksıllaşmak işi


damaksıllaşma kelimesi geçen yazılar

kapadokya yunancası
kökenli b, d, g, š, z, tš, dz ünsüz harf leri vardır -gerçi bunların bir kısmı damaksıllaşma -pallatalization- yoluyla yunancaya da girmiştir-.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık