dalaşma

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dalaşma" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dalaşma" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dalaşma nedir, dalaşma ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dalaşma nedir? dalaşma ne demek, dalaşma eş anlamlısı, dalaşma anlamı, dalaşma açıklaması, dalaşma ile ilgili bilgi, dalaşma kelimesinin anlamı, dalaşma hakkında bilgi, dalaşma kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dalaşma sözcüğü ne anlama gelmektedir, dalaşma kelimesinin eş anlamlısı, dalaşma wikipedia, dalaşma sözcüğünün eş anlamlıları...

dalaşma nedir? dalaşma ne demek?
1. isim dalaşmak işi, dalaş
"hele hamileliği boyunca onunla dalaşmaya hiç niyeti yoktu." - e. şafak

dalaşma eş anlamlısı
dalaş

dalaşma kelimesi geçen yazılar

modon deniz muharebesi -1500-
komutasında osmanlı donanması ile venedik cumhuriyeti ne bağlı venedik donanması gemileri arasinda bir seri dalaşma şeklinde meydana gelmiştir.

tarih öncesi savaş
yakından ilişkilidir: avcılık yapan iki ayrı grup arasındaki dalaşma ne zaman iki siyasi ya da etnik grup arasındaki silahlı mücadeleye dönüşür?

it dalaşı
dalaşma, bir savaş uçağını vurabilecek konuma gelme ve aynı zamanda o savaş uçağı tarafından vurulmayacak duruma gelmeye çalışma şeklinde

ikinci haçlı seferi
germen imparatoru olacak- friedrich arasında, bir yörel eşkiyanın bazı alman haçlı askerini öldürmesi üzerine, çok ciddi bir dalaşma oldu.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık