dağ reyhanı

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dağ reyhanı" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dağ reyhanı" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dağ reyhanı nedir, dağ reyhanı ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dağ reyhanı nedir? dağ reyhanı ne demek, dağ reyhanı eş anlamlısı, dağ reyhanı anlamı, dağ reyhanı açıklaması, dağ reyhanı ile ilgili bilgi, dağ reyhanı kelimesinin anlamı, dağ reyhanı hakkında bilgi, dağ reyhanı kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dağ reyhanı sözcüğü ne anlama gelmektedir, dağ reyhanı kelimesinin eş anlamlısı, dağ reyhanı wikipedia, dağ reyhanı sözcüğünün eş anlamlıları...

dağ reyhanı nedir? dağ reyhanı ne demek?
1. isim, bitki bilimi anık (ıı)


dağ reyhanı kelimesi geçen yazılar

kelkit
düzlük alanlardaki toprak örtüsü kuşburnu , geven , yabani kekik , sığır kuyruğu , dağ reyhanı ve benzeri yabani bitkilerle kaplıdır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık