cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez nedir, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez nedir? cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez ne demek, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez eş anlamlısı, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez anlamı, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez açıklaması, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez ile ilgili bilgi, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez kelimesinin anlamı, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez hakkında bilgi, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez sözcüğü ne anlama gelmektedir, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez kelimesinin eş anlamlısı, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez wikipedia, cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez sözcüğünün eş anlamlıları...

cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez nedir? cefayı çekmeyen sefanın kadrini bilmez ne demek?
1. "sıkıntı çekmemiş olanlar, eriştikleri rahatlığın ve mutluluğun değerini bilemezler" anlamında kullanılan bir söz
"esirlikte ve cefada, millet ruhunu tavlandıran bir sır olduğuna o akşam inandım." - r. e. ünaydın


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık