canı sağ olsun!

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "canı sağ olsun!" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."canı sağ olsun!" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

canı sağ olsun! nedir, canı sağ olsun! ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

canı sağ olsun! nedir? canı sağ olsun! ne demek, canı sağ olsun! eş anlamlısı, canı sağ olsun! anlamı, canı sağ olsun! açıklaması, canı sağ olsun! ile ilgili bilgi, canı sağ olsun! kelimesinin anlamı, canı sağ olsun! hakkında bilgi, canı sağ olsun! kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, canı sağ olsun! sözcüğü ne anlama gelmektedir, canı sağ olsun! kelimesinin eş anlamlısı, canı sağ olsun! wikipedia, canı sağ olsun! sözcüğünün eş anlamlıları...

canı sağ olsun! nedir? canı sağ olsun! ne demek?
1. üzülmeye gerek olmadığının karşı tarafa bildirilmesi için kullanılan iyi dilek sözü


canı sağ olsun! kelimesi geçen yazılar

saru batu savcı bey
saru batu savcı bey ve ikizce zaferi: yeri uçmağ ve yeri hur olsun. sara-yı pür-sürur nur dolsun gündüz alp sağ kolu, savcı sol kolu,

kuşkayası, kangal
kılıcını vuracağı sırada bunu gören bahar, korunmak için sağ kolunu otların üzerine düştüğünden ses çıkmaz ve canı fazla acımaz.

ayasofya
bu mozaikte ortada isa, sağ madalyonda cebrail , sol madalyonda ’te isa ’nın yuhanna incili ’ndeki bir sözü yazılıdır: “size selamet olsun!

margaret thatcher
o dönem için radikal sayılabilecek sağ politikaları taviz vermeden bunu tersinden alırsak şu anlama gelir: fakirlerin canı cehenneme!

fakılı, şarkışla
kılıcını vuracağı sırada bunu gören bahar korunmak için sağ kolunu otların üzerine düştüğünden ses çıkmaz ve canı fazla acımaz.

alfa sarmal
protein ikincil yapı sında yaygın bir motif olan alfa sarmal -?-sarmal-, sağ-elli canı sıkıldığından ötürü, boyutları yaklaşık doğru olan

pkk
organizasyon olması sebebiyle sağ organizasyonlarla da çatışmaya girmiştir. döküleceğini, canı bağışlanırsa çatışmaları bitirmeye çalışacağını söyledi.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık