buluşturma

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "buluşturma" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."buluşturma" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

buluşturma nedir, buluşturma ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

buluşturma nedir? buluşturma ne demek, buluşturma eş anlamlısı, buluşturma anlamı, buluşturma açıklaması, buluşturma ile ilgili bilgi, buluşturma kelimesinin anlamı, buluşturma hakkında bilgi, buluşturma kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, buluşturma sözcüğü ne anlama gelmektedir, buluşturma kelimesinin eş anlamlısı, buluşturma wikipedia, buluşturma sözcüğünün eş anlamlıları...

buluşturma nedir? buluşturma ne demek?
1. isim buluşturmak işi


buluşturma kelimesi geçen yazılar

zeynep özbatur
yeni yaratıcıları keşfetmek ve dünya sinemasındaki önemli filmleri türk seyircisiyle buluşturma hedefleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

kk üçnokta dergisi
yayınlanmakta olan üçnokta dergisi, üniversiteli sanatseverler ile usta ve akademik yazarları aynı yayında buluşturma özelliğine sahip yayındır.

mikaîl aslan
2005 nisan ayında uzun zamandır hayalini kurduğu, otantik müziğini senfoni orkestrası ile buluşturma fikrini hayata geçirdi.

triumphi
yazma tutkusu; iki ayrı damarı -klasik kültür ile romans geleneği- aynı estetik doku içinde buluşturma amacı, bu öğeler arasında sayılabilir.

yabancı -roman-
daha sonra sartre, marksizmle varoluşçuluğu buluşturma çabasıyla, "saçma"yı daha anlamlı bir biçimde, eylemsel zorunluluğun altını çizmek

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık