bağırsaklarını deşerim

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "bağırsaklarını deşerim" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."bağırsaklarını deşerim" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

bağırsaklarını deşerim nedir, bağırsaklarını deşerim ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

bağırsaklarını deşerim nedir? bağırsaklarını deşerim ne demek, bağırsaklarını deşerim eş anlamlısı, bağırsaklarını deşerim anlamı, bağırsaklarını deşerim açıklaması, bağırsaklarını deşerim ile ilgili bilgi, bağırsaklarını deşerim kelimesinin anlamı, bağırsaklarını deşerim hakkında bilgi, bağırsaklarını deşerim kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, bağırsaklarını deşerim sözcüğü ne anlama gelmektedir, bağırsaklarını deşerim kelimesinin eş anlamlısı, bağırsaklarını deşerim wikipedia, bağırsaklarını deşerim sözcüğünün eş anlamlıları...

bağırsaklarını deşerim nedir? bağırsaklarını deşerim ne demek?
1. argo "canına kıyarım, öldürürüm" anlamında korkutmak, gözdağı vermek için kullanılan bir söz


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık