atlama tahtası

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "atlama tahtası" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."atlama tahtası" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

atlama tahtası nedir, atlama tahtası ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

atlama tahtası nedir? atlama tahtası ne demek, atlama tahtası eş anlamlısı, atlama tahtası anlamı, atlama tahtası açıklaması, atlama tahtası ile ilgili bilgi, atlama tahtası kelimesinin anlamı, atlama tahtası hakkında bilgi, atlama tahtası kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, atlama tahtası sözcüğü ne anlama gelmektedir, atlama tahtası kelimesinin eş anlamlısı, atlama tahtası wikipedia, atlama tahtası sözcüğünün eş anlamlıları...

atlama tahtası nedir? atlama tahtası ne demek?
atlama tahtası
kelime türü : isim, spor
1. isim, spor atletizm yarışmalarında tek adım veya üç adım atlamada kullanılan sıçrama tahtası
2. mecaz daha iyi bir duruma geçmek için araç olarak kullanılan yer veya kimse


atlama tahtası kelimesi geçen yazılar

(gizli:wu minxia senkronize 2004 atina | 3m atlama tahtası 2008 pekin | 3m atlama 1985 , şanghay - çin halk cumhuriyeti adına yarışan kadın atlama sporcusu.

(gizli:2010 kış olimpiyatları ilk gün yapılan kayakla atlama normal tepe bireysel yarışmasında simon ammann sporlar: kar tahtası -6- dosya:ski jumping pictogram.

(gizli:kaykay kaykay tahtası kaykayın gövdesini şekillendirir ve ayakta duracak danny way bu rampalarda pek çok yüksek ve uzun atlama rekorlarına

(gizli:kore kültürü jpg | yut oyun tahtası oyunu şaşırtıcı bir şekilde her hangi bir ağaç blok üzerinde doğru-yanlış çetveli izi veya atlama yoktur.

(gizli:roma cumhuriyeti zamanla, tribünlük daha yüksek makamlara bir sıçrama tahtası alanda; gençler oyun oynamak ve atlama, güreş, yumrukoyunu ve koşu gibi

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık