atılabilmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "atılabilmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."atılabilmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

atılabilmek nedir, atılabilmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

atılabilmek nedir? atılabilmek ne demek, atılabilmek eş anlamlısı, atılabilmek anlamı, atılabilmek açıklaması, atılabilmek ile ilgili bilgi, atılabilmek kelimesinin anlamı, atılabilmek hakkında bilgi, atılabilmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, atılabilmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, atılabilmek kelimesinin eş anlamlısı, atılabilmek wikipedia, atılabilmek sözcüğünün eş anlamlıları...

atılabilmek nedir? atılabilmek ne demek?
1. -e, -den, nsz atılma ihtimali veya imkânı bulunmak
"kestanelere bir avuç kum atılabilir." - y. atılgan


atılabilmek kelimesi geçen yazılar

eve online
kullanarak, değerli implantlarını tehlikeli durumlara sokmadan görevlere atılabilmek için, eski bedenleri ölmeden de beden değiştirebilirler.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık