Arkadaşım Olur Musun? filmi

arkadaşım olur musun? filminin orjinal ismi mujhse dosti karoge! arkadaşım olur musun? özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

arkadaşım olur musun? - mujhse dosti karoge!

aile,dram,müzikal,romantik türünde bir filmdir. filmin yönetmeni kunal kohli senaristi aditya chopra , kuna kohli 2002 - hindistan yapımı bir film izleyeceksiniz. film 149dk sürmektedir.

arkadaşım olur musun? filmi konusu
üç arkadaş olan raj(hrithik),pooja(rani),tina(kareena) çocukluklarından beri birbirlerini çok severler.raj ve tina arasında duygusal bir bağ vardır. pooja ise raj'ı içten içe sevmekte fakat bunu dile getirememektedirler. raj londra'ya ailesinin yanına gider bu arada tina ile bol bol mailleşirler. tina dans yarışmalarına katılma çabalarından dolayı fazla zaman bulamaz ve onun yerine raj'ın maillerine pooja karşılık verir.raj geri döndüğünde bu maillerin tina'dan değilde pooja'dan geldiğini öğrenir ve tina'nın ilgisizliğinden dolayı sevgisi pooja'ya karşı döner.pooja ise her ne kadar dostu tina'nın sevgisini elinden aldığı için üzgün olsada raj'a olan sevgisi sonsuzdur. şimdi tek engel bunu tina'ya açıklamaktır.

arkadaşım olur musun? filmi oyuncuları ve arkadaşım olur musun? kadrosu
hrithik roshan,uday chopra,rani mukherjee,kareena kapoor,satish shah,sachin khedekar,smita jaykar,himani shivpuri,maya alagh,parikshat sahni,kiran kumar


yapımcılığını uday chopra,aditya chopra,yash chopra,pamela chopra,mahen vakil yapmıştır. filmin diğer adı mujhse dosti karoge!

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Tıkla İZLE


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim Medya Sözlük