ah yerde kalmaz

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ah yerde kalmaz" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ah yerde kalmaz" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ah yerde kalmaz nedir, ah yerde kalmaz ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ah yerde kalmaz nedir? ah yerde kalmaz ne demek, ah yerde kalmaz eş anlamlısı, ah yerde kalmaz anlamı, ah yerde kalmaz açıklaması, ah yerde kalmaz ile ilgili bilgi, ah yerde kalmaz kelimesinin anlamı, ah yerde kalmaz hakkında bilgi, ah yerde kalmaz kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ah yerde kalmaz sözcüğü ne anlama gelmektedir, ah yerde kalmaz kelimesinin eş anlamlısı, ah yerde kalmaz wikipedia, ah yerde kalmaz sözcüğünün eş anlamlıları...

ah yerde kalmaz nedir? ah yerde kalmaz ne demek?
1. "kötülük cezasız kalmaz" anlamında kullanılan bir söz


ah yerde kalmaz kelimesi geçen yazılar

dil -lisan-
evde, okulda, sokakta, çarşıda, iş yerinde ve her yerde dil ile iç işaretleri mevcuttu. ses leri temsil eden “ah”, “oh”, “yani”, ve “değil mi?”

büyük patlama
gözlemlenebilir evren bölgesinde- hüküm süren koşullar her yerde aynıydı. ve iki nokta arasındaki uzaklık” kavramının hiç bir anlamı kalmaz.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık