ağzını tıkamak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzını tıkamak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzını tıkamak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzını tıkamak nedir, ağzını tıkamak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzını tıkamak nedir? ağzını tıkamak ne demek, ağzını tıkamak eş anlamlısı, ağzını tıkamak anlamı, ağzını tıkamak açıklaması, ile ilgili bilgi, kelimesinin anlamı, hakkında bilgi, ağzını tıkamak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzını tıkamak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzını tıkamak kelimesinin eş anlamlısı, ağzını tıkamak wikipedia, ağzını tıkamak sözcüğünün eş anlamlıları...

mec.
(birinin) konuşmasını önlemek.
"adamın ağzını tıkadılar, artık korkmazlar"

eylem
ağzını tıkamak (üçüncü tekil şahıs geniş zaman çekimi ağzını tıkar)

[1]
sözünü kesmek, susturmak.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık