ağzına baktırmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzına baktırmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzına baktırmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzına baktırmak nedir, ağzına baktırmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzına baktırmak nedir? ağzına baktırmak ne demek, ağzına baktırmak eş anlamlısı, ağzına baktırmak anlamı, ağzına baktırmak açıklaması, ağzına baktırmak ile ilgili bilgi, ağzına baktırmak kelimesinin anlamı, ağzına baktırmak hakkında bilgi, ağzına baktırmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzına baktırmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzına baktırmak kelimesinin eş anlamlısı, ağzına baktırmak wikipedia, ağzına baktırmak sözcüğünün eş anlamlıları...

➡ağzına baktırmak deyiminin anlamı: etkili, güzel konuşarak kendini zevk ile dinletmek, dinleyenleri kendisine hayran etmek anlamına gelen bir deyimdir. özellikle konuşmacıların iyi konuşması karşısında insanların motivasyonla onları dinlemesi konusunda kullanılabilir.

etkili, güzel konuşarak kendini zevk ile dinletmek, dinleyenleri kendisine hayran etmek. “o, ağzına baktırmasını bilen ender hatiplerdendi.”

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık