ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak nedir, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak nedir? ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak ne demek, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak eş anlamlısı, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak anlamı, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak açıklaması, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak ile ilgili bilgi, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak kelimesinin anlamı, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak hakkında bilgi, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak kelimesinin eş anlamlısı, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak wikipedia, ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak sözcüğünün eş anlamlıları...

ağzı açık (veya bir karış açık kalmak nedir? ağzı açık (veya bir karış açık) kalmak ne demek?)
1. çok şaşırmak, şaşakalmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık