ağza alınmaz (veya alınmayacak)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağza alınmaz (veya alınmayacak)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağza alınmaz (veya alınmayacak)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağza alınmaz (veya alınmayacak) nedir, ağza alınmaz (veya alınmayacak) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağza alınmaz (veya alınmayacak) nedir? ağza alınmaz (veya alınmayacak) ne demek, ağza alınmaz (veya alınmayacak) eş anlamlısı, ağza alınmaz (veya alınmayacak) anlamı, ağza alınmaz (veya alınmayacak) açıklaması, ağza alınmaz (veya alınmayacak) ile ilgili bilgi, ağza alınmaz (veya alınmayacak) kelimesinin anlamı, ağza alınmaz (veya alınmayacak) hakkında bilgi, ağza alınmaz (veya alınmayacak) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağza alınmaz (veya alınmayacak) sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağza alınmaz (veya alınmayacak) kelimesinin eş anlamlısı, ağza alınmaz (veya alınmayacak) wikipedia, ağza alınmaz (veya alınmayacak) sözcüğünün eş anlamlıları.

ağza alınmayacak

söylenmesi ayıp, çirkin (söz, küfür), ağza alınmaz
bu ağza alınmaz söz üzerine karşıdakiler birden alevlendiler. - osman cemal kaygılı

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık