ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar nedir, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar nedir? ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar ne demek, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar eş anlamlısı, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar anlamı, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar açıklaması, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar ile ilgili bilgi, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar kelimesinin anlamı, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar hakkında bilgi, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar kelimesinin eş anlamlısı, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar wikipedia, ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar sözcüğünün eş anlamlıları...

ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar nedir? ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar ne demek?
1. "yazın çalışan kışın rahat eder" anlamında kullanılan bir söz


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık