Zeytin yağı

zeytin yağı anlamı ,ülkemizde ege bölgesi ve güney marmara bölgelerinde zeytin yetiştiriciliği oldukca fazla olduğundan zeytin yağınında en ...

1. ülkemizde ege bölgesi ve güney marmara bölgelerinde zeytin yetiştiriciliği oldukca fazla olduğundan zeytin yağınında en fazla üretildiği bölgelerdir.
2. su ile aynı kaba zeytinyağı konulduğunda yoğunluğu sebebi ile zeytinyağı üste çıkar.bu sebeple bir tartışmada haksız olduğu halde üste çıkmaya çalışan kişiler için "zeytinyağı gibisin" ifadesi kullanılır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık