yakışıksız kaçmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "yakışıksız kaçmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."yakışıksız kaçmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

yakışıksız kaçmak nedir, yakışıksız kaçmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

yakışıksız kaçmak nedir? yakışıksız kaçmak ne demek, yakışıksız kaçmak eş anlamlısı, yakışıksız kaçmak anlamı, yakışıksız kaçmak açıklaması, yakışıksız kaçmak ile ilgili bilgi, yakışıksız kaçmak kelimesinin anlamı, yakışıksız kaçmak hakkında bilgi, yakışıksız kaçmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, yakışıksız kaçmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, yakışıksız kaçmak kelimesinin eş anlamlısı, yakışıksız kaçmak wikipedia, yakışıksız kaçmak sözcüğünün eş anlamlıları...

yakışıksız kaçmak nedir? yakışıksız kaçmak ne demek?
1. uygun düşmemek, çirkin olmak, münasebetsiz görünmek
"bundan büyüğü pek yakışıksız olur." - t. buğra


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık