Yağmur duası

yağmur duası anlamı ,kuraklık dönemlerinde özellikle çiftçi kesimin yağmur yağdırması için allah´a karşı yakarmasıdır.

1. kuraklık dönemlerinde özellikle çiftçi kesimin yağmur yağdırması için allah´a karşı yakarmasıdır.
2. bkz: nazan öncel şarkısıdır vefasız bir talihim, bir çaresiz derdim var.sanki bunlar yetmez gibi bir de yardan zulüm var.nasıl yanmam nasıl ağlamam,her gün içip nasıl kahrolmam,yağmur duası mı ettin giderken gözlerime.yoksa gözlerimde yaşın ne işi vardı.ne ettimse ne yaptımsa ben benden gittim.yoksa saçımda beyazın ne işi vardı.bana ümit vermeseydin,terk edip de gitmeseydin,seni böyle sevmeseydim,dermansız dertlerin bende ne işi vardı.bu hayatın kahrını çekemiyorum artık.ne sevgiye ne kadere inanmıyorum artık.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık