filmizle

Durum: 400 - 0 - 0 - 0 - 02.02.2020 15:43

Puan: 1641 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 20

zor ölüm 3 filmi

new york şehrinden bir dedektif, kendisi ve şehrinden intikam almak isteyen bir suçluyla savaşmak durumunda kalır. .zor ölüm 3 filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.şehrin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş bombaları bulup etkisiz hale getirebilmek için john zeus'dan yardım alacaktır.zor ölüm 3 filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombilerin şafağı filmi

bir adam kendi hayatını kurtarmaya karar verir.bu yolda ilk işi eski kız arkadaşını geri kazanmaktır .zombilerin şafağı filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. bir gün kuzey londra zombilerin istilasına uğrar ve sokaklarda yaşayan ölüler dolaşmaya başlar. zombilerin şafağı filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombieland filmi

zombi saldırıları ile dünya çapında bir çok topluluğun zombi enfeksiyonundan etkilenmesi sonucunda, bir grup arkadaşın hayata tutunma mücadelesini ele almaktadır. zombieland filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.bir yandan aksiyon dolu, bir yandan komedi badırndıran zombieland vizyona girdiği ilk zamanlardan beri yüksek beğeni toplamış ve yüksek sıralarda yerini korumuştur .zombieland filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombie filmi

muhabir ile beraber bi anda ortadan kaybolan babasını aramak için yola çıkan kahramanımız, kendini vodo törenlerinin yapıldığı zombi ile dolup taşmış bir adada bulur. zombie filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. italyan korku sinemasının usta isimlerinden fulci tarafından yönetildi. zombie filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

yatak odasında filmi

matt, küçük bir kasabada doktorluk yapar ve geçimini sağlamaya çalışır.frank ise kendi halinde bir öğrenci olarak öğrenim hayatına devam etmektedir.yatak odasında filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.frank, kendisinden çok yaşlı, dul ve iki çocuklu nathalie ile birlikte olmaya başlar.yatak odasında filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

yetimhane filmi

filmde yetim insanların korkutan ve dehşete düşüren hayatları ele alınmaktadır. aynı zamanda onlar için hayatın zorluğunu ve bir annenin paha biçilemez sevgisi göze çarpıyor. yetimhane filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. laura, çocukluğunu çoğu iyi ve kötü anılarını yetimhane de geçirmiştir. yetimhane filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

yeni hayat filmi

bir şirkette sistem analist uzmanı olan kahramanımız, şirket sorunları gidermek için çeşitli ülkelere yolculuklar yapmaktadır. yeni hayat filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. bir seyahatinde, güney pasifik'te uçtuğu sırada uçak anlaşılamayan bir sebeple düşer. zorulu bir kurtarılma serüvenin ve doğada yaşamanın zorluğunu ele almaktadır. yeni hayat filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

yasak ilişki filmi

streep ve eastwood’ın başrollerinde oynadıkları filmde evli bir kadının bir yasak aşk içine karışmasını anlatır. yasak ilişki filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. imkansız ilişki'de fotoğrafçıya aşık olan evli ve çocuklu francesca'ın dramatik hikayesi anlatılıyor. yasak ilişki filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

vegas'ta korku ve nefret filmi

amerika birleşik devletleri'nin başkanlığını nixon hüküm sürmektedir. halen devam eden vietnam savaşında birçok genç ne uğrunda bile olduğunu bilmeden teker teker ölmektedirler.vegas'ta korku ve nefret filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.geçmişin acılarını üzerlerinde taşıyan bu iki adam, çeşitli taşkınlıklarla kendilerine bir merhem bulmaya çalışmaktadırlar..vegas'ta korku ve nefret filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

uykusuz filmi

torino’da işlenen cinayetlerinin katil zanlılarının bulunması için eski polis moretti göreve alınır. eski yöntemleri ile zanlıları yakalamaya çalışır.uykusuz filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. moretti’nin peşinde olduğu bundan yıllar önce işlenilen bir suçun katil zanlılarıdır. uykusuz filmi imdb’den tam 6 puan almıştır.uykusuz filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

vahşi duygular filmi

sailor ve lula çifti birbirine inanılmaz derecede aşıkla bağlıdır. lula'nın annesi erkek arkadaşını pek beğenmemiştir. vahşi duygular filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. lula’nın annesi çifti ayırmak için erkek arkadaşının başını belaya sokmak için bir adam tutar. aşk ve drama konularının ele alındığı vahşi duygular filmi imdb’den tam 8 puan almıştır. vahşi duygular filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

the ınnocents filmi

ergenlik çağında olan iki genç ailelerinin baskısından kurtulmak için çareyi evden kaçmakta bulur. the ınnocents filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.büyük umutlarla çıktıkları yolculuk bekledikleri gibi gitmez ve başlarına sıradışı olaylar gelir.the ınnocents filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

titanik filmi

teknolojinin devasa bir hızla yükseldiği bir zamanda, insanlar altından kalkamayacakları hiç bir problem olamayacağına inanmaya başlamışlardır.titanik filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. 'titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir.tanrı bile batıramaz dediği bu gemi hazin bir son ile batarken insanlar çaresiz gemiden kaçmaya çalışırlar lakin bu onları kurtarmaya yetmez.titanik filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

the endless filmi

gizemli ve şifreli bir video mesaj aldıktan sonra, yıllar önce kaçarak kurtuldukları ufo tarikatını tekrar ziyaret eden iki kardeşin maceraları işleniyor.the endless filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.tarikatın üyeleri esrarengiz bir olayın yaratılışına hazırlık yaparken, kardeşler de gerçeği ortaya çıkarmak için çalışır.the endless filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

şeytanı gördüm filmi

kyung-chu kendini tatmin etmek için insanları öldüren psikopat bir seri-katildir.acıma duygusu bulunmayan katil; kadın, çocuk, yaşlı demeden herkesi öldürebilir.şeytanı gördüm filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. eski komiserin kızı olan joo-yeon’u kaçırınca bütün dikkatleri ve öfkeyi de kendisine yöneltecektir.şeytanı gördüm filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

tetikçiler filmi

zamanlar arasında yolculuk gerçekleşmiş, fakat yasa dışı bir şekilde karaborsacıların eline düşmüştür.tetikçiler filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.eknolojiyi elinde tutanlar ne zaman birini öldürmek isterlerse onu zamanda geriye göndererek "looper" adı verilen bir grup suikastçıya yok etmesi için yönlendirir. tetikçiler filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

tenenbaum ailesi filmi

royal tenenbaum ve karısı etheline bir gün ayrılmaya karar verir.tenenbaum ailesi filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. the royal tenenbaums, bir dahiler ailesinin ve bu ailenin ansızın bir kış toplantısı için yeniden bir araya toplanmasının hikayesidir. tenenbaum ailesi filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

teksas katliamı filmi

sally küçük kardeşi ile büyükbabasının mezarına gitmek için dostlarıyla birlikte yola çıkarlar. teksas katliamı filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.yol kenarında otostop çeken değişik görünümlü bir adamı alırlar. adam eğlencesine bıçakla elini keser.başlarına bununla sınırlı kalmayan bir çok olay gelir. teksas katliamı, 1950'lerde ortaya çıkan seri katilin yaşanmış hikayesinden uyarlanmıştır. teksas katliamı filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

tek başına bir adam filmi

bu film hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından övgüyle karşılandı.bu dramın yönetmeninin, dünyaca ünlü moda tasarımcısı tom ford'tır.tek başına bir adam filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. moda arenasında eşcinsellerin belirli bir ağırlığı olduğu bilinen bir gerşek ve ford da podyumlardaki gücünü yansıtmak istiyor.tek başına bir adam filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

tarafsız bölge filmi

bosno savaşının en kanlı günleri yaşanmaktadır. iki taraf arasındaki bölgede yollarını kaybeden bir grup bosnalı asker ateşten kaçmak için buldukları mevziyi sığınak amacıyla kullanmaya başlarlar.tarafsız bölge filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. sadece chiki hayatta kalmıştır. yaralı olan bir diğer sırp asker de bir süre sonra chiki ile aynı sipere sığınmak zorunda kalacaktır. tarafsız bölge filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.
  • /
  • 20

yeni hayat filmi

bir şirkette sistem analist uzmanı olan kahramanımız, şirket sorunları gidermek için çeşitli ülkelere yolculuklar yapmaktadır. yeni hayat filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. bir seyahatinde, güney pasifik'te uçtuğu sırada uçak anlaşılamayan bir sebeple düşer. zorulu bir kurtarılma serüvenin ve doğada yaşamanın zorluğunu ele almaktadır. yeni hayat filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

yetimhane filmi

filmde yetim insanların korkutan ve dehşete düşüren hayatları ele alınmaktadır. aynı zamanda onlar için hayatın zorluğunu ve bir annenin paha biçilemez sevgisi göze çarpıyor. yetimhane filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. laura, çocukluğunu çoğu iyi ve kötü anılarını yetimhane de geçirmiştir. yetimhane filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombie filmi

muhabir ile beraber bi anda ortadan kaybolan babasını aramak için yola çıkan kahramanımız, kendini vodo törenlerinin yapıldığı zombi ile dolup taşmış bir adada bulur. zombie filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. italyan korku sinemasının usta isimlerinden fulci tarafından yönetildi. zombie filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombieland filmi

zombi saldırıları ile dünya çapında bir çok topluluğun zombi enfeksiyonundan etkilenmesi sonucunda, bir grup arkadaşın hayata tutunma mücadelesini ele almaktadır. zombieland filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.bir yandan aksiyon dolu, bir yandan komedi badırndıran zombieland vizyona girdiği ilk zamanlardan beri yüksek beğeni toplamış ve yüksek sıralarda yerini korumuştur .zombieland filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombilerin şafağı filmi

bir adam kendi hayatını kurtarmaya karar verir.bu yolda ilk işi eski kız arkadaşını geri kazanmaktır .zombilerin şafağı filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. bir gün kuzey londra zombilerin istilasına uğrar ve sokaklarda yaşayan ölüler dolaşmaya başlar. zombilerin şafağı filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zor ölüm 3 filmi

new york şehrinden bir dedektif, kendisi ve şehrinden intikam almak isteyen bir suçluyla savaşmak durumunda kalır. .zor ölüm 3 filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.şehrin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş bombaları bulup etkisiz hale getirebilmek için john zeus'dan yardım alacaktır.zor ölüm 3 filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

Toplam entry sayısı: 400

kafalar karışık filmi

kafalar karışık filmi sosyal medya fenomenleri atakan , fatih ve bilal'in baş rollerini üstlendiği, kız arkadaşıyla evlenebilmek için kayıp babasını bulmaya çalışan bir genç adamın hikayesidir. zengin bir aileye sahip olan buse evlenmelerine izin vermeyen dedesi yüzünden babasını bulup ondan izin istemekten başka çareleri kalmaz. işe koyulan iki genç aşık ve arkadaşları maceralarla dolu bu yolculukta kendilerini antalyada bulurlar ve iş iyice çıkmaza girer. hem aşk ve hem komedinin ele alındığı "kafalar karışık" filmi ımdb'den 10/3 almış.
kafalar karışık filmi tek parça full izleyebilirsiniz. kafalar karışık filmi full hd ve donmadan 1080p izleyebilirsiniz

zor ölüm 3 filmi

new york şehrinden bir dedektif, kendisi ve şehrinden intikam almak isteyen bir suçluyla savaşmak durumunda kalır. .zor ölüm 3 filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.şehrin çeşitli yerlerine yerleştirilmiş bombaları bulup etkisiz hale getirebilmek için john zeus'dan yardım alacaktır.zor ölüm 3 filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombilerin şafağı filmi

bir adam kendi hayatını kurtarmaya karar verir.bu yolda ilk işi eski kız arkadaşını geri kazanmaktır .zombilerin şafağı filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. bir gün kuzey londra zombilerin istilasına uğrar ve sokaklarda yaşayan ölüler dolaşmaya başlar. zombilerin şafağı filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombieland filmi

zombi saldırıları ile dünya çapında bir çok topluluğun zombi enfeksiyonundan etkilenmesi sonucunda, bir grup arkadaşın hayata tutunma mücadelesini ele almaktadır. zombieland filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz.bir yandan aksiyon dolu, bir yandan komedi badırndıran zombieland vizyona girdiği ilk zamanlardan beri yüksek beğeni toplamış ve yüksek sıralarda yerini korumuştur .zombieland filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

zombie filmi

muhabir ile beraber bi anda ortadan kaybolan babasını aramak için yola çıkan kahramanımız, kendini vodo törenlerinin yapıldığı zombi ile dolup taşmış bir adada bulur. zombie filmini full hd ve tek parça 1080p izleyebilirsiniz. italyan korku sinemasının usta isimlerinden fulci tarafından yönetildi. zombie filmini kesintisiz full hd ve youtube full izleyebilirsiniz.

kafalar karışık filmi

kafalar karışık filmi sosyal medya fenomenleri atakan , fatih ve bilal'in baş rollerini üstlendiği, kız arkadaşıyla evlenebilmek için kayıp babasını bulmaya çalışan bir genç adamın hikayesidir. zengin bir aileye sahip olan buse evlenmelerine izin vermeyen dedesi yüzünden babasını bulup ondan izin istemekten başka çareleri kalmaz. işe koyulan iki genç aşık ve arkadaşları maceralarla dolu bu yolculukta kendilerini antalyada bulurlar ve iş iyice çıkmaza girer. hem aşk ve hem komedinin ele alındığı "kafalar karışık" filmi ımdb'den 10/3 almış.
kafalar karışık filmi tek parça full izleyebilirsiniz. kafalar karışık filmi full hd ve donmadan 1080p izleyebilirsiniz

hayal mi gerçek mi filmi

hayal mi gerçek mi filmi ünlü youtuber enes baturun hayatını anlatmaktadır. babası ve annesi memur olan enes batur ailesine hasret büyümüştür. çocukluğunda hep dışlanan enes baturun en büyük isteği çevresi tarafından sevilmektir. hayatının en zor seçimi olan ya hayllerinin peşimden gidicekti yada üniversite sınavına giricekti. hayal mi gerçek mi? filmi imdb'den 4.2 puan almış.
hayal mi gerçek mi? filmi tek parça full izleyebilirsiniz. hayal mi gerçek mi? filmi full hd ve donmadan 1080p izleyebilirsiniz
Henüz takip ettiği biri yok.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık