uçurumun kenarından dönmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "uçurumun kenarından dönmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."uçurumun kenarından dönmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

uçurumun kenarından dönmek nedir, uçurumun kenarından dönmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

uçurumun kenarından dönmek nedir? uçurumun kenarından dönmek ne demek, uçurumun kenarından dönmek eş anlamlısı, uçurumun kenarından dönmek anlamı, uçurumun kenarından dönmek açıklaması, uçurumun kenarından dönmek ile ilgili bilgi, uçurumun kenarından dönmek kelimesinin anlamı, uçurumun kenarından dönmek hakkında bilgi, uçurumun kenarından dönmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, uçurumun kenarından dönmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, uçurumun kenarından dönmek kelimesinin eş anlamlısı, uçurumun kenarından dönmek wikipedia, uçurumun kenarından dönmek sözcüğünün eş anlamlıları...

uçurumun kenarından dönmek nedir? uçurumun kenarından dönmek ne demek?
1. büyük bir tehlikeden son anda kurtulmak
"bütün eşyamızın paldır küldür uçurumlardan yuvarlandığını gayet iyi hatırlarım." - b. r. eyuboğlu


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık